“Po roku pracy, prób, warsztatów i wielbienia Boga śpiewem podczas niedzielnych mszy świętych w Naszym kościele, przyszedł czas podsumowań, podziękowań i wielkiej radości.

Dzieci wraz z opiekunami w pt w godzinach popołudniowych wyruszyły do Borowic. Podczas świętowania sukcesu jakim niewątpliwie był ten rok szkolny nie mogło zabraknąć naszego najwierniejszego Przyjaciela – Jezusa, zaczęliśmy więc od Mszy Świętej w Kaplicy Św. Jana z Dukli, dziękując za czas w którym mogliśmy służyć śpiewem, czas rozwoju, pracy, problemów mniejszych i większych ale zawsze z Bogiem w sercach. Nie było czasu na nudę, ognisko było pełne radości i wspólnych rozmów. Wieczór zakończyliśmy uwielbiając Boga, dzieci dzieliły się jakie supermoce Jezusa zauważają w swoim życiu, był śpiew , taniec i wręcz namacalna miłość Jezusa do nas wszystkich.
Następnego dnia po śniadaniu wyruszyliśmy w góry by być jeszcze bliżej Nieba! 19 km marszu, śpiewu i wielbienia Boga- mamy przecież za co dziękować. Od Wangu przez Samotnię, Strzechę Akademicką do Spalonej Strażnicy. Potem przez Słonecznik i Pielgrzymy do Karpacza. Czas samego przejścia bez postojów ok. 4,5h.
W niedzielę po Mszy Świętej odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2018/2019, wielkie podziękowania za pracę zaangażowanie, czas, trud i wysiłek – dzieciom, opiekunom, rodzicom a przede wszystkim Bogu za wszystkie łaski i miłość.
Dzieci otrzymały dyplomy i fantastyczne poduszki, które już za tydzień będą wypróbowane podczas kolonii w Zakopanem!
Ładujemy baterie, nieustannie wielbiąc naszego kochanego Boga Ojca, życzymy wszystkim błogosławionego czasu wakacyjnego i ze zdwojoną siłą wracamy do służby we wrześniu!”
Sz.E.