„27 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 6 przeżywaliśmy święto opieki św. Józefa Kalasancjusza nazywane „Patrocinium”. Tego dnia wspominamy św. Józefa Kalasancusza, który jest opiekunem dzieci i młodzieży.  Na świętowanie stawili się licznie rodzice wraz z dziećmi. Miejsca było bardzo dużo, z czego ochoczo korzystały dzieci biegając po sali gimnastycznej.

DJ Ruah zapewniał nam świetną rozrywkę, dbając nie tylko o wspaniałą oprawę muzyczną, ale również organizując fantastyczne zabawy dla dzieci. Nauczyliśmy się nowych tańców, które mimo, że początkowo wydawały się skomplikowane, nie sprawiły dzieciom większych trudności. Rodzicom również nie:). Dzieci  były zachwycone możliwością beztroskiej zabawy. Na utrudzonych tancerzy oczekiwał kącik z napojami i słodką przekąską. Ci, którzy potrzebowali więcej czasu na zregenerowanie sił, mogli udać się do zacisznego kącika, w którym młodzi artyści wyczarowywali na twarzach dzieci bajkowe malowidła. Na zakończenie zabawy, wręczono nagrody najaktywniejszym uczestnikom konkursu  o życiu i działalności św. Józefa Kalasancjusza. Trzy godziny minęły, zanim się obejrzeliśmy. Mamy nadzieję, że za rok, przy okazji kolejnego Patrocinium, dzieci będą mogły znowu świetnie się bawić, oraz dowiedzieć ciekawostek o św. Józefie Kalasancjuszu – założycielu Zakonu Pijarów.

Serdeczne podziękowania dla jego następców – Ojców Pijarów z cieplickiej parafii, za zorganizowanie wspaniałej imprezy oraz wychowawcom świetlicy, rodzicom i wszystkim, którzy pomagali w organizacji tego wspaniałego dnia”.

« 1 z 9 »