1. Chcemy oddać Panu Bogu chwałę i prosić Świętych, aby orędowali za nami w niebie. Z tej racji organizujemy radosny RODZINNY POCHÓD ŚWIĘTYCH z rożnymi atrakcjami. Zapraszamy Rodziny z dziećmi oraz wszystkich chętnych parafian, gości i kuracjuszy dzisiaj na godz. 16.00. Przejdziemy ulicami Cieplic. Początek i zakończenie na placu kościelnym. 
  2. Dzisiaj o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujący w najbliższym czasie chrzest św. swoich dzieci. ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO  
  3. Rok temu w naszej parafii kilkadziesiąt osób zawierzyło się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. Chcemy to zawierzenie ponowić oraz zaprosić nowe i powierzone osoby do podjęcia przygody życia z Maryją. Rozpoczęcie w naszej parafii w środę 3 listopada po Mszy św. wieczornej. Ulotki z informacjami są rozłożone na stoliku w przedsionku kościoła. Chcemy się zawierzyć 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. 
  4. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych (poniedziałek, 1 listopada). Msze św. jak w każdą niedzielę oprócz Mszy św. o godz. 13.00. Msza św. na naszym cmentarzu parafialnym o godz. 12.00, a po niej, około godz. 13.00 – modlitwy za zmarłych i procesja. Wieczorem, o godz. 20.15 – na cmentarzu – Nabożeństwo światła: wspólna modlitwa za naszych zmarłych.  
  5. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) we wtorek. Msze św.
   z homilią w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 15.00 ( Msza św. na cmentarzu, poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia za zmarłych) i 19.00. O godz. 18.30 – modlitwa różańcowa z Wypominkami.  
  6. Na bocznych ołtarzach są jeszcze do wzięcia kartki na tzw. Wypominki. Kartki, z wypisanymi imionami zmarłych i dobrowolną ofiarą, składamy w zakrystii. Za tych zmarłych będziemy się modlić przez cały listopad – odmawiając modlitwę różańcową o godz. 18.30 a przez cały rok, w ostatni  piątek miesiąca będziemy celebrować Mszę św. 
  7. Penitencjaria Apostolska potwierdziła i przedłużyła na cały listopad 2021 roku wszystkie dobrodziejstwa duchowe związane z uzyskaniem odpustu zupełnego dla wiernych zmarłych. Informacje w gablocie w przedsionku kościoła.  
  8. Deklaracje dysponenta grobu można pobrać ze strony cmentarza lub ze stolika znajdującego się na środku kościoła. Prosimy o wypełnienie deklaracji i dostarczenie do kancelarii parafialnej. 
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców Parafii. Ofiary, składane na tacę, z racji I niedzieli miesiąca, zostaną przeznaczone na prace inwestycyjne w naszej parafii. Zakończył się V etap konserwacji głównego ołtarza i prezbiterium. Dziękujemy za modlitwę i wsparcie materialne tego dzieła. 
  10. Osoby dorosłe chcące przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłoszenie się w zakrystii lub bezpośrednio do o. Łukasz. Pierwsze spotkanie przygotowujące osoby dorosłe do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 7 listopada po Mszy św. o godz. 19:00.
  11. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką, Żywe Słowo, Miłujcie się, różańce parafialne, ciekawe książki oraz kawa św. Józefa Kalasancjusza. 
  12. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych w ubiegłym tygodniu: śp. Andrzeja Wiśniewskiego, śp. Emilię Szkudlarek.. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…