1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy w Kościele okres wielkanocny.
  W tym dniu o godz. 18.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci, a  o godz. 18.30 ostatnie nabożeństwo majowe.
 2. Bp Diecezjalny odwołuje dyspensę ogólną od uczestnictwa wiernych w niedzielnych Mszach Św. Dyspensa obowiązuje jedynie osoby z objawami infekcji. 
 3. Drugi Dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła w poniedziałek, 01 czerwca, Msze Św. celebrowane będą o godz. 7.00, 8.00 i 19.00.  
 4. We wtorek, po Mszy św. wieczornej: spotkanie duszpasterskie dla Kuracjuszy, których serdecznie witamy w naszej Parafii i zapraszamy do udziału we Mszach św. i nabożeństwach.
 5. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa w  Najświętszym Sakramencie. W czasie adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem Pokuty i Pojednania. 
 6. Spowiedź wielkanocna została przedłużona o cały tydzień, w związku z tym w środę 3 czerwca w naszej parafii jest organizowany dzień spowiedzi od godz. 8.30 i od 18.00. Przyjadą kapłani z dekanatu. Zachęcamy wszystkich parafian do pojednania się z Bogiem. 
 7. W I czwartek miesiąca w Kościele przeżywamy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W czasie nabożeństwa czerwcowego będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie i zakonne.  
 8. W tym tygodniu  przypada I piątek miesiąca. Zachęcamy również do skorzystania ze spowiedzi pierwszopiątkowej podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 8.00 oraz od godz. 18.00. Chorych i osoby starsze kapłani, z posługą sakramentalną, odwiedzą zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. 
 9. Za tydzień przypada I niedzieli miesiąca. O godz. 10.00 – Msza św. celebrowana w intencji wszystkich naszych Dobrodziejów i Ofiarodawców. 
 10. Uroczystość Bożego Ciała przypada w tym roku w dniu 11 czerwca. Zgodnie z zarządzeniem
  Bp Legnickiego nie będzie parafialnej procesji ulicami Cieplic, natomiast w tym dniu po każdej Mszy św. odbędzie się procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Osoby będące na poszczególnych Mszach Św. a chcące nieść baldachim prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. 
 11. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec o godz. 18.30.
 12. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w ubiegłym tygodniu: śp. Katarzynę Łastowską, Stanisława Drzewickiego, Artura Stasiaka, Władysława Kowalczyka . Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…