1. Dzisiaj o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem św.  ich dzieci, a o godz. 18.30 – nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny.
 2. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w naszym kościele rozpoczniemy we wtorek o godz. 18.30.
 3. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny;
  – we wtorek  – wspomnienie św. Justyna. Z racji Dnia Dziecka szczególną modlitwą otoczmy wszystkie dzieci.
  – w środęwspomnienie NMP Łaskawej oraz REGIONALNE SPOTKANIE MODLITEWNE WOJOWNIKÓW MARYI, które odbędzie się po wieczornej Eucharystii;
  – w czwartek – 3 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. O godz. 10.00 – uroczysta suma, po której wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Przejdziemy tradycyjnie ulicami: Cieplicką, Tabaki, Zamoyskiego, Cervi i Placem Piastowskim. W tym dniu pragniemy, w sposób szczególny, poprzez naszą modlitwę i włączenie się w śpiew, złożyć z pobożnością świadectwo wiary w rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Parafian i Kuracjuszy: Panie i Panów do niesienia chorągwi i feretronów, ministrantów, lektorów, dzieci pierwszokomunijne i dzieci sypiące kwiaty. Prosimy również o przystrojenie okien mieszkań i domów na trasie procesji. Zebrane płatki kwiatów możemy przynieść do zakrystii. Bardzo też prosimy o przygotowanie ołtarzy przez wspólnoty: Odnowa w Duchu Świętym „Tchnienie Ojca” przy ul. Cieplickiej, Wojownicy Maryi  przy ul. Tabaki, schola „Nutki Kalasancjusza”  przy ul. Cervi,  Służba Liturgiczna przy kościele. Parafianie, którzy chcieliby ofiarować kwiaty na tę uroczystość prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Po zakończonej procesji będzie odprawiona Msza św. bez kazania. Natomiast nie będzie Mszy św. o godz. 11.30. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. Prosimy, by – w miarę możliwości – zaparkować samochody poza trasą procesji. Nie parkujemy na placu przykościelnym.
  – w piątek –  przypada I piątek miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej parafian podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 8.00 oraz od godz. 18.00). Chorych i osoby starsze kapłani, z posługą sakramentalną, odwiedzą zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
  – w sobotęwspomnienie św. Bonifacego. Jest to również I sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 4. W Oktawie Bożego Ciała, po nabożeństwach czerwcowych (godz. 18.30) będziemy oddawać cześć Chrystusowi, uczestnicząc w procesji Eucharystycznej wokół naszej świątyni. Kwiaty do sypania na procesję Bożego Ciała i w czasie oktawy proszę przynosić do siostry zakrystianki. Próby dla dzieci sypiących kwiaty odbędą się we wtorek i środę o godz. 17.30. Zapraszamy serdecznie. 
 5. W przyszłą niedzielę, z racji I niedzieli miesiąca, taca zostanie przeznaczona na prace inwestycyjne w naszej parafii na kolejny etap renowacji głównego ołtarza i prezbiterium. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców parafii.
 6. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo”, różańce parafialne, breloki z symbolem ryby i wiele ciekawych książek. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
 7. Zapraszamy do włączenia się w akcję „Pomoc rodzinom chrześcijańskim w Betlejem i w Jerozolimie” poprzez nabycie certyfikowanych przedmiotów: ziemi świętej i krzyża z drzewa oliwnego, które znajdują się w na stoliku na środku kościoła.
 8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Jerzego Janik, śp. Alicję Wasilewską, śp. Michała Figuła. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…