1. Dzisiaj w naszym kościele odbędzie się Koncert kolęd i pastorałek pt. „Przyjaciele dla parafii”. Początek godz.16.00. Po koncercie gorąco wszystkich zapraszamy do kawiarenki na pyszne ciasto i inne atrakcje świąteczne. Będzie można również nabyć „cegiełki z niespodzianką”. Uzyskany dochód przeznaczymy na dalsze prace renowacyjne ołtarza. 
  2. Dziś również o godz. 18.00  – obowiązkowa katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci.
  3. Ostatni dzień 2019 r – wtorek przeżyjmy  w duchu wdzięczności Bogu za otrzymane od Niego łaski i wszelkie dobro. Od godz. 18.00 – okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie dziękczynno-przebłagalnym o godz. 18.30.
   Po nabożeństwie – uroczysta Msza św. zbiorowa – konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza na zakończenie Starego Roku celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną. Intencje dziękczynne, błagalne można składać do rozpoczęcia mszy świętej w zakrystii. 
  4. Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi i światowy Dzień Modlitw
   o pokój na świecie – w środę. W tym dniu jesteśmy zobowiązani uczestniczyć we Mszy św., które będą celebrowane według porządku niedzielnego. 
  5. W tym tygodniu przypadają: I czwartek miesiąca, I piątek miesiąca: odwiedziny chorych z posługą sakramentalną zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Spowiedź pierwszopiątkowa podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 8.00 oraz od godz. 18.00; I sobota miesiąca: o godz. 8.00 – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP a po niej nabożeństwo I soboty (różaniec i medytacja). Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Na Nowy 2020 Rok można nabyć kalendarz parafialny, który zawiera informacje dot. rożnych wydarzeń w parafii; jest także dobrą pamiątką dla gości i kuracjuszy.

Plan wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu (od godz. 16.00)

W naszej parafii trwa doroczna wizyta duszpasterska – kolęda. Jest to spotkanie modlitewne duszpasterza
z parafianami, okazja do wzajemnego poznania się. Bardzo prosimy, o ile jest to możliwe, aby na kolędzie byli wszyscy domownicy. Ofiary, złożone przy tej okazji, przeznaczymy na IV etap konserwacji głównego ołtarza
w naszym kościele, planowany na przyszły rok. Dziękujemy za wsparcie tej inwestycji. 

PONIEDZIAŁEK – 30.12 -Wolności, Kowalska, Nadbrzeżna, Ceglana, Spokojna, Cmentarna

CZWARTEK – 02.01 – Francuska, Mieszka I, Harcerska, Kubusia Puchatka, Kryniczna, Źródlana, Staromiejska, Marysienki Sobieskiej, Cervi, Zamoyskiego,  Plac Zdrojowy

PIĄTEK – 03.01 – Jagiellońska, Plac Piastowski

SOBOTA – 04.01 – Wodna, Solankowa, Fabryczna, Wazów, Pl. Kombatantów, Gimnazjalna, Św. Jadwigi, Parkowa, Dolnośląska, Sadowa