1. Przeżywając rocznicę poświecenia naszej świątyni widzimy, że z roku na rok nasz kościół pięknieje w wymiarze materialnym oraz duchowym. Bogu niech będą dzięki za Jego Ojcowską troskę nad każdym z nas i nad tą świątynią. Kończy się kolejny etap renowacji ścian i balustrad świątyni. Dziękujemy za wasze wsparcie i troskę o naszą świątynię. 
  2. Dzisiaj o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujący w najbliższym czasie chrzest św. swoich dzieci.   
  3. Chcemy oddać Panu Bogu chwałę i prosić Świętych, aby orędowali za nami w niebie. Z tej racji organizujemy radosny RODZINNY POCHÓD ŚWIĘTYCH z rożnymi atrakcjami. Zapraszamy Rodziny z dziećmi oraz wszystkich chętnych parafian, gości i kuracjuszy we wtorek na godz. 16.30. Rozpoczniemy w kościele uwielbieniem Boga. Następnie przejdziemy ulicami Cieplic. 
  4. Msza św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną z intencją zbiorową we wtorek o godz. 19.00. Intencje już można składać w zakrystii aż do rozpoczęcia Mszy.  
  5. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada). Msze św. jak w każdą niedzielę oprócz Mszy św. o godz. 13.00. Msza św. na naszym cmentarzu parafialnym o godz. 12.00, a po niej, około godz. 13.00 – modlitwy za zmarłych i procesja. Wieczorem, o godz. 20.15 – na cmentarzu – Nabożeństwo światła: wspólna modlitwa za naszych zmarłych.  
  6. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) w czwartek. Msze Święte z homilią w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 19.00. O godz. 18.30 – modlitwa różańcowa z Wypominkami.  
  7. Na bocznych ołtarzach są jeszcze do wzięcia kartki na tzw. Wypominki. Kartki, z wypisanymi imionami zmarłych i dobrowolną ofiarą, składamy w zakrystii. Za tych zmarłych będziemy się modlić przez cały listopad – odmawiając modlitwę różańcową o godz. 18.30 a przez cały rok, w ostatni  piątek miesiąca będziemy celebrować Mszę św. 
  8. W piątek 3 listopada rozpoczynamy 33 dniowe przygotowania do zawierzenia się Panu Jezusowi przez ręce Maryi. Warto postawić na Maryję. Jest najczulszą z Matek i chce dla nas tego, co najlepsze. Ona jest najkrótszą drogą do Jezusa. Te rekolekcje zakończone
  9. uroczystym aktem zawierzenia przyniosą w Twoim  życiu trwałe owoce Ducha Świętego. Dowodzą tego liczne świadectwa osób już zawierzonych. Oddaj się w ręce Maryi – najlepszej przewodniczki w drodze do Jezusa. Zapisz się, zapisz swoje dzieci i zaproś najbliższych. Więcej szczegółów na ulotkach znajdujących się na środku kościoła.
  10. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców Parafii. Ofiary, składane na tacę, z racji I niedzieli miesiąca, zostaną przeznaczone na dalsze prace inwestycyjne w naszej parafii.
  11. Po każdej Mszy Św. przedstawiciele Rady Parafialnej będą rozprowadzać KALENDARZ PARAFIALNY na rok 2024 pt. „NASZE ANIOŁY”.