1. Dziś o godz. 18.00  – obowiązkowa katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci.
  2. Msza św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną z intencją zbiorową odbędzie się we wtorek o godz. 19.00. Intencje można składać do rozpoczęcia Mszy świętej w zakrystii. 
  3. Ostatni dzień 2020 r. – czwartek, przeżyjmy w duchu wdzięczności Bogu za otrzymane od Niego łaski i wszelkie dobro. Od godz. 16.00 – okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie dziękczynno-przebłagalnym o godz. 16.30. Po nabożeństwie o godz. 17.00 – uroczysta Msza św. celebrowana na zakończenie Starego Roku.
  4. Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi i światowy Dzień Modlitw o pokój na świecie – w piątek. W tym dniu jesteśmy zobowiązani uczestniczyć we Mszy św., które będą celebrowane według porządku niedzielnego. 
  5. W tym tygodniu przypadają: I piątek miesiąca i I sobota miesiąca: o godz. 8.00 – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP a po niej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP (różaniec i medytacja). Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców Parafii. Ofiary, składane w przyszłą niedzielę na tacę, z racji I niedzieli miesiąca, zostaną przeznaczone na prace inwestycyjne w naszej parafii.
  7. Tradycyjna wizyta duszpasterska w tym roku zostanie zastąpiona Mszą św. celebrowaną dla mieszkańców poszczególnych ulic. Mszę św. będziemy sprawować w intencji przybyłych parafian z wyznaczonych ulic. W tym czasie będzie miała miejsce modlitwa błogosławieństwa nad zebranymi, wierni otrzymają obrzęd liturgii rodzinnej, by po powrocie pokropić wodą święconą swoje domy i mieszkania. Proszę zabrać ze sobą pojemnik na wodę święconą. Harmonogram podziału ulic i plan wizyty duszpasterskiej będzie podany do wiadomości w przyszłą niedzielę. 
  8. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Żywe Słowo na miesiąc styczeń/luty oraz różańce parafialne. Informujemy, że od poniedziałku można nabyć kalendarz parafialny na rok 2021 wydany z racji Jubileuszu 75-lecia posługi Pijarów w Jeleniej Górze – Cieplicach.