1. W czasie Adwentu, który dzisiaj rozpoczynamy, zapraszamy wszystkich naszych Parafian i Gości na Msze św. roratnie – ku czci NMP (od poniedziałku do soboty), które będą celebrowane o godz. 7.00. Dla dzieci Msze św. adwentowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Prosimy Rodziców o umożliwienie dzieciom uczestniczenia w tych Mszach św. Dzieci zaś prosimy o przychodzenie na roraty z lampionami.  
 2. Dziś po Mszach św. można nabyć „Zdrapkę Adwentową” zawierającą specjalne zadania do wykonania w czasie Adwentu. Zadania pomogą przygotować serce i dom na Boże Narodzenie. 
 3. Dzisiaj, o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych przed udzieleniem Sakramentu Chrztu św. dzieciom w grudniu – w II dzień Świąt Bożego Narodzenia
 4. W tym tygodniu:
  – we wtorek – Msza św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną z intencją zbiorową o godz. 19.00. Intencje już można składać w zakrystii aż do rozpoczęcia Mszy św.
  – w środę – św. Andrzeja Apostoła. Swój dzień patronalny obchodzi Biskup Legnicki Andrzej Siemieniewski. Pamiętajmy tego dnia w modlitwach wspólnotowych i osobistych o Dostojnym Solenizancie.
  – 2 grudnia –  I piątek miesiąca: spowiedź pierwszopiątkowa dla dzieci, młodzieży i ogółu wiernych od godz. 18.00 i podczas Mszy św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 19.00. Chorych z naszej parafii z posługą sakramentalną odwiedzamy po wcześniejszym ustaleniu terminu z duszpasterzami.
  – w sobotę  – św. Franciszka Ksawerego. Jest to I sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po Mszy św. o godz. 8.00.
  – w przyszłą niedzielę, 4 grudnia, z racji I niedzieli miesiąca, taca będzie przeznaczona na prace inwestycje w parafii: konserwacja ścian i balustrad. Msza św. o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej parafii. 
 5. W II niedzielę Adwentu będziemy gościć „Wspólnotę Trudnych Małżeństw – „Sychar”, która zaprasza wszystkich małżonków, a szczególnie tych, którzy przeżywają różnego rodzaju kryzysy na tzw. Niedzielę Sycharowską. Podczas Mszy Świętych (oprócz godz. 19.00) wsłuchamy się w okolicznościową homilię, jak również w krótkie świadectwa ludzi z tej Wspólnoty. Będzie można  nabyć ciekawe pozycje książkowe dotyczące tematyki małżeńskiej.
 6. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Żywe Słowo oraz świece na stół wigilijny w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom (duża świeca 25 zł , mała 13 zł ). Można także nabyć kalendarz parafialny na 2023 r.