1. Dzisiaj o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujący w najbliższym czasie chrzest św. swoich dzieci.
 2. Msza św. zbiorowa – konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną odbędzie się we wtorek o godz. 19.00. Intencję można składać do rozpoczęcia mszy świętej w zakrystii. Msza święta jest tak samo skuteczna i ważna jak każda inna,
  a ofiara złożona jest dobrowolna. Po Mszy św. zapraszamy Kuracjuszy na spotkanie duszpasterskie.
 3. Zapraszamy dzieci na BAL ŚWIĘTYCH, który rozpocznie się w kaplicy św. Anny przy ulicy Zjednoczenia Narodowego (przy przedszkolu) Mszą św. w intencji dzieci i ich rodziców – w czwartek godz. 17.00. Następnie odbędzie się radosny marsz ulicami Cieplic, bal w salce, różne zabawy, wiele
  słodkości dla dzieci i jeszcze innych atrakcji. Zachęcamy, by dzieci przyszły przebrane za Świętych lub namalowały portret swojego świętego Patrona.
 4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Tchnienie Ojca”, zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie w czwartek po Mszy Świętej wieczornej. W czasie adoracji Najświętszego Sakramentu, dla chętnych, będzie możliwość modlitwy wstawienniczej.
 5. Uroczystość Wszystkich Świętych – w piątek. W tym dniu nie będzie Mszy św. w kościele o godz. 13.00 i 15.00. Msza św. na naszym cmentarzu parafialnym o godz. 12.00, a po niej – modlitwy za zmarłych i procesja na cmentarzu. Wieczorem, o godz. 20.15 – także na cmentarzu – Nabożeństwo światła: wspólna modlitwa za wstawiennictwem Świętych za nas i naszych zmarłych. Ten dzień to również I piątek miesiąca.
 6. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) w sobotę. Msze św. z homilią w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 15.00 (na cmentarzu), 17.00 i 19.00. O godz. 18.30 – modlitwa różańcowa z Wypominkami. Z racji I soboty miesiąca, po Mszy św. o 8.00 nabożeństwo
  wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców Parafii. Ofiary, składane na tacę, z racji I niedzieli miesiąca, zostaną przeznaczone na prace inwestycyjne w naszej parafii.
 8. Na bocznych ołtarzach są jeszcze do wzięcia kartki na tzw. Wypominki. Kartki, z wypisanymi imionami zmarłych i dobrowolną ofiarą, składamy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Za tych zmarłych będziemy się modlić przez cały listopad – odmawiając o godz. 18.30 różaniec a przez cały rok, w II i IV piątek miesiąca będziemy celebrować Mszę św.
 9. Informujemy, że w niedzielę 20 października odbyło się liczenie wiernych, obecnych na Mszach św. w naszym kościele. W niedzielnej Eucharystii uczestniczyło 1547 osób (1000 kobiet i 547 mężczyzn). Do Komunii św. przystąpiło 854 wiernych (612 kobiet i 242 mężczyzn).
 10. Do dnia 3 listopada 2019 r. wszyscy parafianie mogą zgłaszać na piśmie swoich kandydatów do nowych Rad Parafialnych i Ekonomicznych u Ojca Proboszcza lub w kancelarii parafialnej.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny z inspirującym filmem o św. Bernadetcie z Lourdes. Można także nabyć kalendarz parafialny na 2020 r. również jako cegiełkę na prace związane z renowacją ołtarza głównego. Kalendarz zawiera informacje dot.
  rożnych wydarzeń w parafii; jest także dobrą pamiątką dla gości i kuracjuszy. Koszt to tylko 10 zł.
 12. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych w ubiegłym tygodniu: śp. Danutę Gąsiorowską, Ewę Kras, Grzegorza Winter, Janinę Kopacką. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…