1. Dzisiaj o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych przed chrztem św. ich dzieci w salce kościelnej, a w kościele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
  2. We wtorek Msza Św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza z intencją zbiorową celebrowaną przez naszą wspólnotę zakonną o godz. 19.00. Intencje można składać do rozpoczęcia Mszy Świętej w zakrystii.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej, wspólnota Odnowy w Duchu Świętym: “Tchnienie Ojca” zaprasza na Wieczór Chwały ze św. Janem Pawłem II. Przez wstawiennictwo Papieża Polaka, w obecności świętych Jego relikwii będziemy uwielbiać Boga, wypraszać łaskę głębokiej wiary, uzdrowienia duszy i ciała dla nas, naszych rodzin i każdego człowieka. Niech z naszych serc wzniesie się do Boga wołanie o odnowę oblicza tej ziemi. 
  4. W najbliższy piątek, 31 marca Drogi  Krzyżowe w kościele: – po Mszy św. o godz. 8.30 i o godz. 17.15 (dla dzieci). Natomiast po Mszy św. wieczornej Droga Krzyżowa ze św. Janem Pawłem II – z jego relikwiami – ulicami naszej parafii.  Przynieśmy ze sobą świece lub lampiony. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie wielkopostnym. 
  5. W sobotę – zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 o Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.
  6. Przyszła niedziela, to Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej. Na każdej Mszy św. – poświęcenie palm. Natomiast uroczyste poświęcenie palm i procesja do kościoła – na rozpoczęcie Mszy św. o godz. 10.00 i o godz. 11.30. Gromadzimy się wówczas przed kościołem. Msza św. o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców. Taca, z racji I niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na prace inwestycyjne związane z kolejnym etapem prac konserwatorskich ścian i sklepień kościoła z balustradami. Ruszyły już prace konserwatorskie w naszym kościele. Dziękujemy za Waszą modlitwę, wspieranie duchowe i materialne tego przedsięwzięcia. Prosimy o Wasze zrozumienie i pomoc w tych wydatkach.
  7. W Niedziele Palmową z kościoła pw. św. Wojciecha w Jeleniej Górze, ok. godz. 14.00 wyruszy modlitewny Marsz Papieski do Krzyża Jubileuszowego. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają naszego Świętego Papieża, do wzięcia w nim udziału z palmami i flagami papieskimi i narodowymi. Podczas drogi będzie wspólny Różaniec i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  8. W dniach od 23 lipca do 2 sierpnia 2023 r. organizujemy wyjazd do Medjugorje na Festiwal. W programie m.in. wycieczka do Mostaru, pobyt nad morzem Adriatyckim oraz nawiedzenie chorwackiego Lourdes. Koszt 750 zł i 240 euro. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
  9. W „Sklepiku Brata Teodora” w zakrystii możemy nabyć aktualną prasę katolicką, kartki świąteczne, szkaplerze św. Michała Archanioła, „Paschaliki” – małe świece, które postawimy na stole wielkanocnym jako światło Zmartwychwstałego Chrystusa i znak, że pomogliśmy swoją ofiarą biednym i potrzebującym w parafii i diecezji oraz kawę zakonną św. Józefa Kalasancjusza.
  10. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na Jałmużnę postną prosimy składać do skarbon znajdujących się w przejściu kościoła. 
  11. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego: śp.  Czesława Remża. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…