1. Gościmy w naszej parafii Pana Mieczysława Guzewicza specjalistę tematyki duchowości małżeńskiej. Za czas i wygłoszoną konferencję serdecznie dziękujemy.
 2. Papież Franciszek ustanowił III Niedzielę zwykłą Niedzielą Słowa Bożego. Znajdźmy czas by osobiście w domu sięgnąć po Pismo Święte. Wychodząc z kościoła na środku w koszyku jest fragment Słowa Bożego dla Ciebie. Przyjmij Je, jako dar od samego Jezusa, z uwagą przeczytaj i noś w sercu.
 3.  Dzisiaj, o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed chrztem św. ich dzieci. Obecność zainteresowanych jest obowiązkowa. Natomiast osoby dorosłe chcące przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
 4. Tydzień temu zakończyliśmy wizytę duszpasterską, w czasie której chcieliśmy zanieść błogosławieństwo Boże do wszystkich naszych Parafian, nikogo nie pomijając. Jeżeli jednak zdarzyło się, że u kogoś nie byliśmy to prosimy te osoby o zgłoszenie się dzisiaj w zakrystii w celu uzupełnienia kolędy.
 5. Msza św. zbiorowa – konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną odbędzie się we wtorek o godz. 19.00. Intencję można składać do rozpoczęcia mszy świętej w zakrystii. Po Mszy św. zapraszamy Kuracjuszy na spotkanie duszpasterskie.
 6. Odnowy w Duchu Świętym “Tchnienie Ojca” zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie – w czwartek po mszy św. wieczornej. W czasie adoracji Najświętszego Sakramentu dla chętnych będzie możliwość modlitwy wstawienniczej.
 7. Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca odbędzie się w sobotę o godz. 8.00.
 8. W przyszłą niedzielę 2 lutego będziemy przeżywać Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). W tym dniu obchodzimy również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.
 9. W sposób szczególny, w naszych modlitwach, pamiętajmy o osobach, które całe swe życie poświęciły Bogu – zakonnicach, zakonnikach i kapłanach. Taca zostanie przeznaczona także na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Na każdej Mszy św. – poświęcenie gromnic, które już dzisiaj możemy nabyć w zakrystii. W tym dniu Msza św. o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców, wspierających prace inwestycyjne w naszej parafii.  Taca, z racji I niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na prace inwestycyjne – tym razem na pokrycie kosztów ogrzewania naszych budynków kościelnych. Prosimy o Wasze zrozumienie i pomoc w tych wydatkach.
 10. W dniach od 22 do 24 maja 2020 r. organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu – jedynego miejsca w Polsce, w którym uznano objawienia Matki Bożej. W programie jest również nawiedzenie Sanktuarium w Świętej Lipce. Przejazd komfortowym autokarem, dwa noclegi w pokojach jedno i dwu osobowych. Zapisy u o. Grzegorza lub w zakrystii.
 11. Nasza parafia również organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 29 lipca do 8 sierpnia 2020 r. na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zapisy i szczegóły u o. Grzegorza lub w zakrystii.
 12. W „Sklepiku Brata Teodora” w zakrystii możemy nabyć aktualną prasę katolicką oraz gromnice.
 13. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp.: Mariannę Zmarzlak, Danutę Szczęsnowicz, Aleksandrę Szulc, Jerzego Szlifa, Eugenię Kasprowicz, Zbigniewa Kałużnego. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie….