1. Dzisiaj Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. 
  2. Jutro, 26 grudnia, Święto, św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. – jak w każdą niedzielę. Ofiary z tacy będą przeznaczone na KUL.  
  3. We wtorek – święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu podczas każdej Mszy Św. będzie miał miejsce obrzęd pobłogosławienia wina przyniesionego przez wiernych. O godz. 19.00 Msza św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną z intencją zbiorową. Intencje można składać do rozpoczęcia Mszy świętej w zakrystii. 
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Tchnienie Ojca”, zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie w czwartek po Mszy Świętej wieczornej. 
  5. W piątek, 30 stycznia przypada Święto Świętej Rodziny. Podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich dla małżonków, żyjących w związkach sakramentalnych. 
  6. Ostatni dzień 2022 r. – sobota, przeżyjmy w duchu wdzięczności Bogu za otrzymane od Niego łaski i wszelkie dobro. Od godz. 18.00 – okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie dziękczynno-przebłagalnym o godz. 18.30. Po nabożeństwie o godz. 19.00 – uroczysta Msza św. celebrowana na zakończenie Starego Roku. Natomiast Nowy Rok 2023 pragniemy przywitać adorując Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 23.00 i uwieńczyć modlitwę uroczystą Mszą Świętą o godz. 24.00, prosząc Dobrego Boga o obfite błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny,
   dla Cieplic, dla naszych rodzin i całej parafii. Serdecznie zapraszamy!
  7. Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi i światowy Dzień Modlitw o pokój na świecie – 1 stycznia 2023 r. w niedzielę. Msze św. będą celebrowane według porządku niedzielnego. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców Parafii. Ofiary, składane w przyszłą niedzielę na tacę, z racji I niedzieli miesiąca, zostaną przeznaczone na prace inwestycyjne w naszej parafii.
  8. Tradycyjną wizytę duszpasterską rozpoczniemy 2 stycznia 2023 r. Kapłani naszej Parafii odwiedzą z wizytą kolędową te rodziny, które wyrażą taką wolę. Orientacyjny plan wizyty duszpasterskiej  i podział ulic znajduje się w gablotkach przy kościele i na stronie internetowej parafii.  Zgłoszenia i zapisy będą przyjmowane w zakrystii po ogłoszeniu harmonogramu podziału ulic i planu wizyty duszpasterskiej na dany tydzień.
  9. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Żywe Słowo na miesiąc styczeń/luty, kalendarz na Nowy Rok 2023 oraz kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza. 
  10. Miłosierdziu Bożemu polecamy Zmarłych śp. Józefa Gałkę, śp. Tadeusza Marszałka, śp. Bogumila Brodzińskiego. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…

Życzenia świąteczne od duszpasterzy:

W ten pełen miłości świąteczny czas Wszystkim Parafianom, Kuracjuszom i gościom życzymy: 

Niech w Święta Narodzenia Pańskiego i przez cały Nowy Rok 2023 każdy z nas doświadczy Boga bliskiego -Emmanuela, który rozjaśnia ciemności naszych serc. Niech nowonarodzony Jezus pomnaża naszą wiarę, napełnia nadzieją i rozpala miłością, tak by odważnie świadczyć wobec świata i drugiego człowieka, że Jezus jest Panem i nie ma innego. Życzymy też, aby jak najwięcej osób pokochało Jezusa i chciało Go adorować w Najświętszym Sakramencie. By Jego Słowo przenikało serca nasze tak głęboko, by odkryć jak potężnie jesteśmy kochani przez Boga. Niech Dzieciątko Jezus przypomina nam, że jesteśmy powołani do miłości.

Radosnych, głębokich i pięknych Świąt Wam życzymy w najbliższe dni i w Nowym Roku. 

Duszpasterze Parafii.