1. Dzisiaj o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujący w najbliższym czasie chrzest św. swoich dzieci.   
  2. Msza św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną z intencją zbiorową odbędzie się we wtorek o godz. 19.00. Intencję można składać do rozpoczęcia mszy świętej w zakrystii. 
  3. PIERWSZE MĘSKIE SPOTKANIE MODLITEWNE z Wojownikami Maryi odbędzie się w środę 28 października. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00, następnie modlitwa różańcowa oraz spotkanie informacyjne. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn. W tym dniu obchodzimy święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Tchnienie Ojca”, zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie w czwartek po Mszy Świętej wieczornej. 
  5. Rok temu w naszej parafii kilkadziesiąt osób poświęciło się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. Chcemy to zawierzenie ponowić oraz zaprosić nowe i  poświęcone osoby do podjęcia przygody życia z Maryją. Spotkanie informacyjne i zapisy odbędą się w piątek 30 października po Mszy św. wieczornej. Cała praca na otrzymanych materiałach odbywa się w domu. Chcemy się zawierzyć w 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Prymas Hlond powiedział: „Zwycięstwo, gdy przyjdzie, będzie to zwycięstwo Matki Najświętszej”.
  6. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni – codziennie o godz. 18.15. Dzieci zapraszamy w sposób szczególny w poniedziałki, środy i piątki.
  7. Uroczystość Wszystkich Świętych – w przyszłą niedzielę. W tym dniu Msze św. jak w każdą niedzielę. Na cmentarzu parafialnym nie będzie Mszy św. O godz. 10.00 – Msza św. w intencji Dobrodziejów i Ofiarodawców Parafii. Ofiary, składane na tacę, z racji I niedzieli miesiąca, zostaną przeznaczone na prace inwestycyjne w naszej parafii.
  8. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) w poniedziałek. Msze św. z homilią w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 19.00. O godz. 18.30 – modlitwa różańcowa z Wypominkami.  
  9. Na bocznych ołtarzach są jeszcze do wzięcia kartki na tzw. Wypominki. Kartki, z wypisanymi imionami zmarłych i dobrowolną ofiarą, składamy w zakrystii. Za tych zmarłych będziemy się modlić przez cały listopad – odmawiając modlitwę różańcową o godz. 18.30 a przez cały rok, w IV piątek miesiąca będziemy celebrować Mszę św. 
  10. Pragniemy poinformować, że dobiegła końca cyfrowa inwentaryzacja cmentarza wraz ze spacerem wirtualnym. Owoce pracy można zobaczyć na naszej stronie parafialnej wchodząc w link: cmentarz parafialny. Wszystkich, którzy wspierali tę inicjatywę modlitwą i darem serca, niech Bóg błogosławi. 
  11. W sklepiku „Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, różańce parafialne i wiele ciekawych książek.
  12. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych w ubiegłym tygodniu: śp. Edwarda Najduk, Krzysztofa Wachełko, Stanisławę Tomczyk i Krystynę Kasprzak. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…