1. Dziś w całym kościele w Polsce przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to dzień królewskiej intronizacji Chrystusa, tryumf, jaki przygotował swojemu Synowi Bóg Ojciec. 
  2. Wczoraj w Krakowie 3 diakonów z naszego Zakonu: Przemysław Kołacki, Emil Grochowski i Dawid Bartochowski przyjęli święcenia kapłańskie, a kleryk Aleksander Hecewicz święcenia diakonatu, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach jednocześnie prosząc Boga o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
  1. Msza św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną z intencją zbiorową odbędzie się we wtorek o godz. 19.00. Intencje już można składać w zakrystii. Pamiętajmy w modlitwach o naszych Mamach i zanośmy w ich intencjach prośby do Boga przez wstawiennictwo naszego Założyciela o ich zdrowie i wszelkie łaski, a dla zmarłych Matek prośmy o wieczne zbawienie.
  2. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa w  Najświętszym Sakramencie. W czasie adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem Pokuty i Pojednania. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odbywają się codziennie
   o godz. 18.30. 
  3. Odnowa w Duchu Świętym “Tchnienie Ojca” zaprasza na Wieczór Uwielbienia Boga z prośbą o dary Ducha Świętego w Wigilię Zesłania Ducha Świętego – w sobotę. Rozpoczęcie o 21.30 uwielbieniem Boga, wysłuchaniem konferencji, czuwaniem, a uwieńczenie uroczystą Mszą Świętą o 24.00. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej parafii. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. 
  4. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – zakończenie okresu wielkanocnego oraz czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.  Do tej uroczystości przygotowujemy się uczestnicząc w Nowennie do Ducha Świętego po każdej Mszy św. 
  5. Również w przyszłą niedzielę, 31 maja o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci.
  6. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką (Gość Niedzielny, Niedziela) oraz książki.
  7. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłą: śp. Lidię Szlachtowicz. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie…