1. Dzisiaj, rozpoczynamy 78. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Miłosierdzie nadzieją dla świata”. Z racji Święta Miłosierdzia Bożego można uzyskać odpust zupełny przez odmówienie Koronki, co uczynimy po zakończeniu Mszy Św. Natomiast o godz. 18.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.
  2. We wtorek Msza Św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza z intencją zbiorową celebrowaną przez naszą wspólnotę zakonną o godz. 19.00. Intencje można składać do rozpoczęcia Mszy Świętej w zakrystii. W tym dniu przeżywamy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski (przeniesiona).
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej, wspólnota Odnowy w Duchu Świętym: “Tchnienie Ojca” zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie. Po adoracji Najświętszego Sakramentu będzie poświęcenie wody, soli i oleju. 
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej, Zakon Rycerzy Św. Jana Pawła II zaprasza chętnych mężczyzn na spotkanie formacyjne w duchu nauczania Papieża Polaka. W tym dniu obchodzimy święto Patronki Europy – św. Katarzyny Sieneńskiej.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. 
  6. W przyszłą niedzielę, Msza św. o godz. 10.00 zostanie odprawiona w intencji wszystkich Dobrodziejów i Ofiarodawców, wspierających prace inwestycyjne w naszej parafii. Taca, z racji I niedzieli miesiąca będzie przeznaczona na prace związane z kolejnym etapem renowacji ścian i balustrad. Dziękujemy za dar serca. W tym dniu rozpoczniemy tegoroczne  nabożeństwa majowe, które odbywać się będą każdego dnia o godz. 18.30.  
  7. W dniach od 24 do 26 czerwca 2022 r. planujemy trzydniową pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. W drodze nawiedzimy sanktuaria Maryjne i wyjątkowe miejsca między innymi: Tyniec, Tuchów, Dębowiec, Strachocina (Sanktuarium św. Andrzeja Boboli), Komańcza, Przemyśl, Rzeszów, Staniątki.  Niech pielgrzymka będzie wyrazem naszej wdzięczności Bogu za pontyfikat św. Jana Pawła II oraz za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
  8. W dniach od 28 czerwca do 9 lipca 2022 r. nasza parafia organizuje kolonie letnią dla dzieci do Zakopanego. W programie: wędrówki górskie z przewodnikiem, warsztaty góralskie, wyjazd do parku rozrywki Energylandia, wyjścia na termy i  wiele innych. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza.
  9. Katolicka Szkoła Podstawowa zaprasza na kolejny: „Dzień otwartych drzwi”. We wtorek 26 IV w budynku przy PCK 23 (godz. 16:30-18:00). Dyrektor Szkoły zaprasza  także na: Bal z okazji X-lecia istnienia Szkoły Katolickiej w Jeleniej Górze”. Informacje można znaleźć na stronie internetowej „Katolika” – www.szkola.pankracy.edu.pl 
  10. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, Żywe Słowo i wiele ciekawych książek. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
  11. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Mateusza Przybek, śp. Joannę Sąsiada. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…