1. Dzisiaj z racji trwającego 24 Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Ofiarami, składanymi podczas błogosławieństwa, pragniemy wesprzeć dzieło zakupu środków transportu dla misjonarzy. 
  2. Msza św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną z intencją zbiorową odbędzie się we wtorek o godz. 19.00. Intencje można składać w zakrystii do rozpoczęcia Mszy św. Pamiętajmy w modlitwach o najbliższych przebywających na wakacjach i urlopach. Po Mszy Św. spotkanie duszpasterskie dla kuracjuszy.
  3. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:
   – w poniedziałek –
   św. Kingi;
   – we wtorek – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa. Pamiętajmy w modlitwie o panu Krzysztofie – organiście, który w tym dniu przeżywa swoje imieniny;
   – w środę –
   Św. Joachima i Anny, Rodziców NMP,
   – w sobotę –
   Św. Marty, Marii i Łazarza.
  4. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa w  Najświętszym Sakramencie.  adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem Pokuty i Pojednania. W tym czasie zapraszamy również na nabożeństwa do naszej świątyni: Różaniec św. odmawiamy: w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę, nowennę do MB Nieustającej Pomocy: w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory: w czwartek. 
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych planujących w najbliższym czasie ochrzcić swoje dzieci. 
  6. Przez całe wakacje po każdej niedzielnej Mszy św., zbieramy do puszek pieniądze przed kościołem na energooszczędne ogrzewanie kościoła. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, którzy wpłacają pieniądze na konto parafialne czy składają ofiarę do puszki. Planowane zakończenie inwestycji związanej z ogrzewaniem przewidywane jest pod koniec września tego roku. Jesteśmy wdzięczni wszystkim za modlitwę i dar serca. 
  7. Wszystkim naszym Parafianom życzymy błogosławionego czasu wakacyjnego i urlopowego. Kuracjuszy i Gości serdecznie witamy w naszej parafii i zapraszamy do uczestnictwa we Mszach św. i nabożeństwach sprawowanych w naszej świątyni. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. 
  8. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, Żywe Słowo, wiele ciekawych książek, breloki z wizerunkiem św. Krzysztofa. Są do nabycia również oryginalne magnesy pamiątkowe z św. Janem Chrzcicielem, poświęcony miód św. Jana Chrzciciela oraz kawa św. Józefa Kalasancjusza.
  9. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Sabina Koziaraczen. Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie…