1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną oraz VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Na stoliku, na środku kościoła, znajduje się kosz z cytatami z Pisma św. (sigla – nazwa księgi, rozdział i wersety). Zachęcamy do ich zabrania ze sobą – niech te Słowa, będą dla nas inspiracją modlitewną w codzienności.
  2. W poniedziałek  uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. We wtorek Msza Św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza z intencją zbiorową celebrowaną przez naszą wspólnotę zakonną o godz. 19.00. Intencje można składać do rozpoczęcia Mszy Świętej w zakrystii. W tym dniu przeżywamy święto św. Marka Ewangelisty.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej, wspólnota Odnowy w Duchu Świętym: “Tchnienie Ojca” zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie. Po adoracji Najświętszego Sakramentu będzie poświęcenie wody, soli i oleju. 
  5. W sobotę obchodzimy święto Patronki Europy – św. Katarzyny Sieneńskiej.
  6. W przyszłą niedzielę katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy planują w najbliższym czasie chrzest św. dzieci o godz. 18.00 w sali klasztornej.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. W dniach od 23 lipca do 2 sierpnia 2023 r. organizujemy wyjazd do Medjugorje na Festiwal. W programie m.in. wycieczka do Mostaru, pobyt nad morzem Adriatyckim oraz nawiedzenie chorwackiego Lourdes. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
  9. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, Żywe Słowo i wiele ciekawych książek. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
  10. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Krystynę Kałużną, śp. Antoniego Buzuk, śp. Ludwikę Mazur, śp. Jerzego Gąsiorowskiego, śp. Barbarę Zielińską. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…