1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. W roku 2019 papież Franciszek ustanowił III Niedzielę zwykłą dniem poświęconym celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. 
 2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kapłana i błogosławieństwo Boże na kolejny rok. Jesteśmy Wam wdzięczni za każdy gest życzliwości, dobrego słowa, dar serca na konserwację ścian i balustrad oraz zrozumienie potrzeb parafii. Niech Bóg hojnie wszystkim wynagrodzi.
 3. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek – św. Franciszka Salezego;
  – we wtorek  – Nawrócenie św. Pawła Apostoła – święto. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. konwentualną za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza z intencją zbiorową celebrowaną przez naszą wspólnotę zakonną o godz. 19.00. Intencje można składać do rozpoczęcia mszy świętej w zakrystii.
  – w środę  – Świętych Bp-ów Tymoteusza i Tytusa.
  – w czwartek – wspólnota Odnowy w Duchu Świętym: “Tchnienie Ojca” zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie.
  – w piątek – Św. Tomasza z Akwinu. W tym dniu po Mszy św. wieczornej, Zakon Rycerzy Św. Jana Pawła II zaprasza chętnych mężczyzn na spotkanie formacyjne w duchu nauczania Papieża Polaka. 
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. W przyszłą niedziele, 30 stycznia, o godz. 18.00 – obowiązkowa katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci.
 6. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, kawę zakonną św. Józefa Kalasancjusza oraz różne książki. 
 7. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Janinę Kitajewską, śp. Władysława Buras. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…