1. Dziś na Mszy św. o godz. 19.00 będziemy gościć zespół artystyczny „Zbrucz” z Tarnopola na Ukrainie. Zespół wystąpi podczas Mszy św. wykonując utwory do poszczególnych części Eucharystii, natomiast po Mszy Św. zespół zaprasza parafian, gości i kuracjuszy na 30 minutowy koncert. „Zbrucz” swą działalnością artystyczną finansuje transport pozyskanych łóżek szpitalnych, wózków inwalidzkich oraz innych środków medycznych na Ukrainę. Muzycy zachwycają śpiewem i grą na instrumentach.
  2. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach majowych z Litanią loretańską, które w naszym kościele odbywają się codziennie o godz. 18.30. 
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym: “Tchnienie Ojca” zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie w czwartek po Mszy Świętej wieczornej. W tym dniu świętujemy Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwach o naszych Mamach i zanośmy w ich intencjach prośby do Boga o wszelkie łaski i błogosławieństwo i dary Ducha Świętego, a dla zmarłych Matek prośmy o wieczne zbawienie.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, natomiast o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i rodziców chrzestnych w sali klasztornej. 
  5. Stowarzyszenie Święta Matki z Cieplic zaprasza na 32. edycję tego wydarzenia. W niedzielę 29 V przy kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Cieplicach, odbędzie się festyn w z wieloma atrakcjami dla dorosłych i dzieci. Całość rozpocznie „Marsz dla Życia i Rodziny”, który wyruszy z Placu Piastowskiego przy Politechnice (godz. 10:30). Po Mszy św. ok południa, nastąpią występy zespołów muzyczno-wokalnych, a pośród nich koncert „Siewców Lednicy” z Poznania. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa 47. wizerunków ukoronowanych przez bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy do spotkania i wspólnego świętowania! 
  6. W dniach od 24 do 26 czerwca 2022 r. planujemy trzydniową pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. 
  7. W dniach od 28 czerwca do 9 lipca 2022 r. nasza parafia organizuje kolonie letnią dla dzieci do Zakopanego. W programie: wędrówki górskie z przewodnikiem, warsztaty góralskie, wyjazd do parku rozrywki Energylandia, wyjścia na termy i  wiele innych. Chętne osoby proszone są o skontaktowanie się z o. Grzegorzem.
  8. W dniach od 29 lipca do 8 sierpnia 2022 r. organizujemy wyjazd do Medjugorje na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
  9. W zakrystii, w sklepiku Brata Teodora, znajduje się aktualna prasa katolicka i różne książki. Zachęcamy do stałej formacji religijnej.
  10. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp.  Jadwigę Remża, śp. Emila Rzepeckiego, śp. Stanisławę Królik. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…