1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Papież Franciszek ustanowił III Niedzielę zwykłą dniem poświęconym celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. 
 2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kapłana i błogosławieństwo Boże na kolejny rok. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za każdy gest życzliwości, dobrego słowa, dar serca na kolejny etap konserwacji ścian i balustrad oraz zrozumienie potrzeb parafii. Niech Bóg hojnie wszystkim wynagrodzi. Jeżeli z różnych powodów rodzina nie mogła przyjąć kapłana to jest możliwość umówienia wizyty duszpasterskiej indywidualnie w zakrystii lub kancelarii.
 3. W tym tygodniu:
  – we wtorek – św. Franciszka Salezego. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy kuracjuszy na spotkanie duszpasterskie w salce klasztornej.
  – w środę  – Nawrócenie św. Pawła Apostoła – święto.
  – w czwartek  – Świętych Bp-ów Tymoteusza i Tytusa. Po Mszy wieczornej wspólnota Odnowy w Duchu Świętym: “Tchnienie Ojca” zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie.
  – w piątek Zakon Rycerzy Św. Jana Pawła II zaprasza chętnych mężczyzn na spotkanie formacyjne w duchu nauczania Papieża Polaka o godz. 19.45 w salce klasztornej.
  – w sobotę – Św. Tomasza z Akwinu
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. W przyszłą niedziele, 29 stycznia, o godz. 18.00 – obowiązkowa katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci.
 6. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, kawę zakonną św. Józefa Kalasancjusza oraz różne książki. Na stoliku na środku kościoła można wylosować cytaty z Biblii. 
 7. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Irenę Rodziewicz, śp. Alfreda Peter. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…