1. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, którą dziś przeżywamy ma nam uświadomić, że Chrystus jest Królem całego stworzenia – wszechświata. On jest Królem, bo jest Bogiem-Człowiekiem, Stworzycielem i Odkupicielem. Z tego właśnie tytułu ma absolutną władzę. Dziś po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na rzecz naszej świetlicy parafialnej. Serdecznie dziękujemy za życzliwe wspieranie jej działalności
 2. W związku z ogłoszoną ogólnopolską zbiórką funduszy na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej na środku kościoła na stoliku znajduję się puszka. Środki zebrane zostaną przeznaczone – za pośrednictwem Caritas Polska – na finansowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych. 
 3. W poniedziałek – wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. Przy tej okazji składamy serdeczne podziękowanie p. Krzysztofowi, naszemu organiście, za jego codzienną posługę w naszej parafii oraz naszej scholi dziecięcej „Nutki Kalasancjusza” za posługę na Mszach św. z udziałem dzieci. 
 4. Zapraszamy do włączenia się w Wielką Nowennę do św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny prosząc o Boże błogosławieństwo i Bożą ochronę dla Polski. Nowenna rozpocznie się w poniedziałek 22 listopada i zakończy się 30 listopada. W naszej parafii wspólnie będziemy się modlić po każdej Mszy św. wieczornej. Modlitwę poprowadzą Wojownicy Maryi. 
 5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Tchnienie Ojca”, zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie w czwartek po Mszy Świętej wieczornej. 
 6. Nasz Zakon obchodzić będzie Dzień Opieki Św. Józefa Kalasancjusza tzw. PATROCINIUM
  w sobotę. Prosimy o modlitwę w intencji naszej wspólnoty zakonnej i dzieł, które prowadzimy. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00.
 7. Za Zmarłych, polecanych w Wypominkach, modlimy się na różańcu codziennie o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. W przyszłą niedzielę – I niedziela Adwentu – czasu oczekiwania na nadejścia Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela oraz rozpoczęcie nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa”. W tym dniu o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujący w najbliższym czasie chrzest św. swoich dzieci.   
 9. W I niedzielę Adwentu będzie rozprowadzana w naszym kościele „Zdrapka Adwentowa” zawierająca specjalne zadania do wykonania w czasie Adwentu. Zadania pomagają przygotować serce i dom na Boże Narodzenie. Warto podjąć wyzwanie i zadbać o duchowy wymiar świąt.
 10. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci z lampionem na roraty, kawa św. Józefa Kalasancjusza i świece na wigilijny stół. Można także nabyć kalendarz parafialny na 2022 r.  również jako cegiełkę na prace związane z kolejnymi inwestycjami renowacji kościoła. Kalendarz zawiera informacje dot. rożnych wydarzeń w parafii; jest także dobrą pamiątką dla gości i kuracjuszy. Członkowie Rady parafialnej będą rozprowadzać kalendarze po każdej Mszy Św. 
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy Zmarłą śp. Różę Kupś. Wieczny odpoczynek, racz jej dać, Panie…