1. Dzisiaj, z racji III niedzieli miesiąca – po Mszy św.: zbiórka do puszek na rzecz naszej świetlicy parafialnej. 
  2. Spotkanie organizacyjne dla osób, które zapisały się na Seminarium Odnowy Wiary odbędzie się dzisiaj (niedziela)  po wieczornej Mszy Św. 
  3. We wtorek – Msza św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza z intencją zbiorową celebrowaną przez naszą wspólnotę zakonną o godz. 19.00. Intencje można składać do rozpoczęcia mszy świętej w zakrystii.
  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej, wspólnota Odnowy w Duchu Świętym: “Tchnienie Ojca” zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie. Po adoracji Najświętszego Sakramentu, dla chętnych, będzie możliwość modlitwy wstawienniczej. 
  5. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy wszystkich naszych Parafian i Gości do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki: o godz. 8.30 i 18.00 – dla dorosłych, o 17.15 – dla dzieci, po Mszy św. wieczornej (ok. 19.40) – dla młodzieży, studentów i tych, którzy nie mogą przyjść na wcześniejsze godziny. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 18.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  6. Zapraszamy na spotykanie się z żywym Jezusem w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do niedzieli od  godz. 18.00. Będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i przeżywania różnych nabożeństw w intencji parafian i gości.
  7. W przyszłą niedziele, 28 lutego, o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci.  
  8. Przyszła niedziela, II niedziela Wielkiego Postu, to także dzień szczególnej modlitwy w intencji polskich misjonarzy i misjonarek, głoszących Jezusa Chrystusa na różnych kontynentach. Ofiary z tacy przeznaczymy także na Dzieło Pomocy „Ad Gentes” – wspierające materialnie misje.
  9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 28 lipca do 8 sierpnia 2021 r. na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zapisy i szczegóły u o. Grzegorza lub w zakrystii.
  10. Wielkopostne rekolekcje parafialne rozpoczniemy w IV niedzielę Wielkiego Postu, 14 marca. Módlmy się o dobre, duchowe owoce dla nas wszystkich.
  11. W „Sklepiku Brata Teodora” w zakrystii możemy nabyć aktualną prasę katolicką, Żywe Słowo na miesiąc marzec-kwiecień oraz książki o. Piotra Różańskiego. Dostępne są trzy pozycje: o uzdrowieniu wewnętrznym, o nawróceniu a także ostatnia książka (pisana z przymrużeniem oka) o problemach kapłańskich. Dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na funkcjonowanie świetlicy dla dzieci i klubu seniora. Szczegóły na ten temat w zakrystii u autora. Natomiast na ołtarzu bocznym k. ambony jest wyłożona tzw. Księga Trzeźwości, do której zachęcamy, by się wpisały osoby, które podejmują modlitwę za osoby uzależnione od alkoholu w rodzinach i parafii.
  12. Przy ławkach w głównym przejściu kościoła znajdują się skarbony: „Jałmużna Postna” i „Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu”. Tam możemy składać nasze ofiary wielkopostne.
  13. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp.  Janinę Trzeciak, Władysława Iżyckiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…