1. Dzisiaj, z racji III niedzieli miesiąca – po Mszy św.: zbiórka do puszek na rzecz naszej świetlicy parafialnej. 
  2. We wtorek – Święto Katedry św. Piotra. W tym dniu Msza Św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza z intencją zbiorową celebrowaną przez naszą wspólnotę zakonną o godz. 19.00. Intencje można składać do rozpoczęcia Mszy Świętej w zakrystii.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej, wspólnota Odnowy w Duchu Świętym: “Tchnienie Ojca” zaprasza na wieczór uwielbienia Boga z modlitwami o uzdrowienie. Po adoracji Najświętszego Sakramentu będzie poświęcenie wody, soli i oleju. 
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej, Zakon Rycerzy Św. Jana Pawła II zaprasza chętnych mężczyzn na spotkanie formacyjne w duchu nauczania Papieża Polaka. 
  5. W sobotę, 26 lutego, wspomnienie św. Pauli Montal, Założycielki Zgromadzenia Sióstr Pijarek.
  6. Zapraszamy na spotykanie się z żywym Jezusem w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do niedzieli od  godz. 18.00. Będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i przeżywania różnych nabożeństw w intencji parafian, gości i kuracjuszy.
  7. Jako parafia przyłączamy się ogólnopolskiej inicjatywy modlitewnej: „NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI”. Gromadzimy się w kościele w sobotę – 26 lutego o godz. 21.00. Już teraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w trosce o los naszej Ojczyzny. Szczegółowy plan w gablocie parafialnej. 
  8. W przyszłą niedzielę, 27 lutego, o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci.  
  9. Prosimy o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszej świetlicy parafialnej. Na formularzach deklaracji PIT wystarczy wpisać nr KRS Fundacji Kręgu Przyjaciół Dziecka im. Św. Józefa Kalasancjusza z dopiskiem: Świetlica-Cieplice. Foldery tej Fundacji znajdują się w przedsionku kościoła i w zakrystii.
  10. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo” na miesiąc marzec i kwiecień, modlitewniki z dużym nadrukiem, szkaplerze karmelitańskie, książki, kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza.
  11. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp.: Halinę Wiercińską, śp. Stefanię Kaczyńską, śp. Mieczysława Prokopczyka, śp. Wiesławę Grabowską, śp. Leona Grzonkowskiego. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie…