1. W dniu dzisiejszym obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka” (Tb 4, 7) ogłoszony przez Ojca Świętego Franciszka. 
 2. Po każdej Mszy Św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Centrum Kultury Calasanz. Serdecznie dziękujemy za każdy dar serca.
 3. We wtorek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu zapraszamy Kuracjuszy na spotkanie duszpasterskie po Mszy św. wieczornej w salce klasztornej.
 4. W środę – wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. Przy tej okazji składamy serdeczne podziękowanie p. Krzysztofowi, naszemu organiście, za jego codzienną posługę w naszej parafii oraz naszej scholi dziecięcej „Nutki Kalasancjusza” za posługę na Mszach Św. z udziałem dzieci. 
 5. W piątek spotkanie formacyjne Zakonu św. Jana Pawła II po Mszy Św. wieczornej. 
 6. Za Zmarłych, polecanych w Wypominkach, modlimy się na różańcu codziennie o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego. W tym dniu o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujący w najbliższym czasie chrzest św. swoich dzieci.   
 8. Osoby dorosłe chcące przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zapisywanie się w zakrystii. 
 9. Informujemy, że można już zamawiać intencje na Msze św. w 2024 roku.  
 10. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką, Żywe Słowo, ciekawe książki, oraz kawa św. Józefa Kalasancjusza. Jest do nabycia KALENDARZ na rok 2024 pt. „Nasze Anioły”. Na poszczególnych stronach kalendarza możemy z bliska przyjrzeć się Aniołom znajdujących się w naszym kościele. 
 11. Od nowego roku kalendarzowego nastąpi zmiana niedzielnego porządku Mszy Św. Celebracja Eucharystii będzie o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 (z udziałem dzieci) i o 19.00, natomiast w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza w Goduszynie o godz. 9.00. 
 12. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego śp. Zygmunta Szik. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać Panie…