1. Dzisiaj, z racji III niedzieli miesiąca: po Mszach Św.: zbiórka do puszek na potrzeby naszej świetlicy parafialnej.
  2. Uroczystość św. Józefa przeżywać będziemy w poniedziałek 20 marca, zapraszamy parafian i gości na Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 19.00. Na Mszy Św. o godz. 19.00 nastąpi uroczyste odnowienie poświęcenia się św. Józefowi Oblubieńcowi NMP. 
  3. W czasie Wielkiego Postu korzystajmy z nabożeństw okresowych:
   Droga Krzyżowa w każdy piątek: godz. 8.30 i 18.00 – dla dorosłych, 17.15 – dla dzieci, po Mszy św. wieczornej – dla młodzieży, studentów i tych, którzy nie mogą przyjść na wcześniejsze godziny.
   Gorzkie Żale w każdą niedziele o godz. 18.00. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej czy Gorzkich Żali możemy uzyskać odpust zupełny, czyli darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy, które zostały odpuszczone co do winy. 
  4. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w sobotę 25 marca zapraszamy wszystkich,  którzy zawierzyli się Jezusowi przez ręce Maryi na pierwsze zapowiadane spotkanie formacyjne: Plan spotkania: godz. 18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową; godz. 19.00 Msza Św.; godz. 20.00 Agapa w salce klasztornej. 
  5. Wierni, którzy pragną włączyć się w tym roku w Duchową Adopcje Dziecka Poczętego, mogą w zakrystii wziąć formularz, i po jego wypełnieniu złożyć go jako dar ofiarny w sobotę  25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 19.00. Na Mszach Św. będzie miało miejsce przyjęcie do Duchowej Adopcji. 
  6. Zapraszamy na spotykanie się z żywym Jezusem w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do niedzieli od  godz. 18.00. Będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i przeżywania różnych nabożeństw w intencji parafian, gości i kuracjuszy.
  7. W dniach od 23 lipca do 2 sierpnia 2023 r. organizujemy wyjazd do Medjugorje na Festiwal. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
  8. W „Sklepiku Brata Teodora” w zakrystii możemy nabyć aktualną prasę katolicką, kartki świąteczne, szkaplerze św. Michała Archanioła, „Paschaliki” – małe świece, które postawimy na stole wielkanocnym jako światło Zmartwychwstałego Chrystusa i znak, że pomogliśmy swoją ofiarą biednym i potrzebującym w parafii i diecezji oraz kawę zakonną św. Józefa Kalasancjusza.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy, rozliczając się z podatku dochodowego, przekazują jego 1% na rzecz naszej świetlicy parafialnej i Centrum Kultury Calasanz. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na Jałmużnę postną prosimy składać do skarbon znajdujących się w przejściu kościoła.  
  10. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Annę Paprzycką, śp. Stanisława Kurpik. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…