1. Z racji III niedzieli miesiąca: po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby naszej świetlicy parafialnej. 
  2. W poniedziałek obchodzimy w Polsce 25. Dzień Judaizmu w Kościele katolickim pod hasłem: „Moje myśli nie są myślami waszymi”.
  3. Kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”. rozpocznie się we wtorek i będzie trwał do 25 stycznia. W naszych modlitwach prośmy Boga, aby dał łaskę jak najszybszego zjednoczenia chrześcijan. 
  4. SYMPATYCY WOJOWNIKÓW MARYI zapraszają wszystkich mężczyzn, którzy chcą się formować w duchu Maryjnym, na kolejne MĘSKIE SPOTKANIE w środę po wieczornej Eucharystii o godzinie 19.45.
  5. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszych Babć i Dziadków z racji ich święta w piątek i w sobotę.
  6. W przyszłą niedzielę wraz z Kościołem powszechnym będziemy przeżywać już po raz trzeci Niedzielę Słowa Bożego. 
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Msza św. konwentualna za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza z intencją zbiorową celebrowana przez naszą wspólnotę zakonną odbędzie się 25 stycznia we wtorek o godz. 19.00. Intencję można składać do rozpoczęcia mszy świętej w zakrystii.
  9. Plan wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu (od godz. 16.00)
 • 17.01.2022 – PONIEDZIAŁEK: Tabaki, Juszczaka, Korfantego, Dworska, Przybyszewskiego.
 • 18.01.2022 – WTOREK: Sobieszowska, Niemcewicza, Dąbrowskiej, Picasso, Grochowiaka, Nerudy, Krasińskiego.
 • 19.01.2022 – ŚRODA: Orla, Rataja.
 • 20.01.2022 – CZWARTEK: uzupełnienia tzn. rodziny, które z rożnych racji nie zaprosiły kapłana, a pragną to uczynić.

Osoby mieszkające na tych ulicach, które chcą przyjąć wizytę duszpasterską proszone są o podejście do zakrystii bezpośrednio po Mszy św. w celu zapisania się. Ofiary, złożone przy tej okazji, przeznaczymy na pracę konserwacji ścian i balustrad w naszej świątyni. Dziękujemy za wsparcie tej inwestycji.

 1. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Żywe Słowo na miesiąc styczeń/luty, kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza.
 2. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Emilia Nagórna, śp. Grażyna Borowiak,
  śp. Franciszka Kozera, śp. Janina Jakubowska, śp. Jolanta Borkowska, śp. Stanisław Gajewski,
  śp. Jadwiga Woźniak, śp. Krystyna Książyk. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…