1. Dziękujemy osobom zaangażowanym w przywóz, pomoc w ustawieniu i ozdobieniu choinek. Bóg zapłać! Dzisiaj, po Mszy św., zbiórka do puszek na rzecz naszej świetlicy parafialnej. 
  2. Serdecznie zapraszamy na Msze św. roratnie: o godz. 7.00, po których będzie śpiewana Nowenna do Dzieciątka Jezus.
  3. W środę – po wieczornej Eucharystii odbędzie się REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI.
  4. Wigilia Narodzenia Pańskiego24 grudnia w sobotę, kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna. Msze św. o godz. 7.00 (ostatnie Roraty) i 8.00, nie będzie Mszy św. o godz. 19.00. Zachęcamy, by Wigilię przeżywać według tradycji katolickiej. (Nie powinno mieć miejsca spożywanie alkoholu, potrawy niech będą postne. Gromadzimy się wokół stołu, nakrytego białym obrusem. Oznacza to czystość i świętość Dzieciątka i Rodziny. Zastawiamy dodatkowe nakrycie, które jest znakiem naszej pamięci o zmarłych i podróżnych. Na stole kładziemy Pismo św. Wieczerzę rozpoczynamy od znaku krzyża i zapalenia świecy. Następnie, ktoś z rodziny, odczytuje fragment Ewangelii o narodzeniu Jezusa (Łk 2,1-7). Po odczytaniu Ewangelii, należy pomodlić się za rodzinę oraz za zmarłych. Łamiąc się pobłogosławionym opłatkiem, składamy sobie życzenia). Tradycyjnie o północy, uroczysta Msza św., zwana Pasterką. W Goduszynie – Pasterka o godz. 22.00. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Taca z Pasterki zostanie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia w naszej Diecezji. 
  5. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego – Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu o godz. 18.00 w sali klasztornej odbędzie się katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy planują w najbliższym czasie chrzest św. swoich dzieci. Obecność zainteresowanych jest obowiązkowa.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Żywe Słowo na miesiąc styczeń/luty, świece na stół wigilijny w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, kalendarz parafialny na rok 2023.