1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną oraz rozpoczynamy XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6, 35). Obchodzimy również V Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Na stoliku, na środku kościoła, znajduje się kosz z cytatami z Pisma św. Zachęcamy do ich zabrania ze sobą – niech te Słowa, będą dla nas inspiracją modlitewną w kolejnych dniach naszego życia.
  2. Również dziś,  z racji III niedzieli miesiąca: po Mszy św.: zbiórka do puszek na potrzeby naszej świetlicy parafialnej.  
  3. W „Roku św. Józefa” zapraszamy parafian i gości na Mszę św. wotywną i nabożeństwo ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP w poniedziałek 19 kwietnia o godz. 19.00.
  4. REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi odbędzie się w środę po wieczornej Eucharystii.
  5. Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski –  w piątek 23 kwietnia. 
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić tzw. Niedzielę Dobrego Pasterza i rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej w Kościele. W tym dniu o godz. 18.00 odbędzie się katecheza chrzcielna rodziców i chrzestnych, którzy planują w najbliższym czasie chrzest św. dzieci. 
  8. Katechezy dla narzeczonych, którzy planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński, rozpoczną  się w naszej parafii w sobotę, 8 maja br. o godz. 18.00 w salce klasztornej. Zapraszamy zainteresowanych. 
  9. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo”, różańce parafialne i wiele ciekawych książek. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
  10. W dniach od 4 do 6 czerwca 2021 r. planujemy trzy dniową pielgrzymkę do Krakowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej. Niech ona będzie wyrazem naszej wdzięczności Bogu za dar relikwii krwi 1 st. św. Jana Pawła II. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
  11. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Leszka Tułodzieckiego, śp. Krzysztofa Skaczewskiego, śp. Ignacego Komara, śp. Antoniego Kaliciaka, śp. Janinę Pietrzycką. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…