1. Chwała Bogu za Witka Wilka i jego posługę w naszej parafii, za dzielenie się Słowem Bożym i doświadczeniem Zmartwychwstałego. Niech Bóg obficie Ci błogosławi. Zbiórka do puszek na rzecz naszej świetlicy parafialnej po każdej Mszy św. Serdecznie dziękujemy za życzliwe wspieranie jej działalności
  2. Dzisiaj, 17 października, w Warszawie, ale również w wielu miastach w Polsce zostały zaplanowane Procesje Różańcowe pokutno-wynagradzające. Chcemy jako parafia włączyć się i łączyć z Polakami, wierząc że przez modlitwę realnie możemy wpłynąć na los naszej Ojczyzny. Dlatego zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła, zmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i pierwszą część różańca,  a kolejne dwie części różańca zmówimy  w czasie procesji ulicami  naszego uzdrowiska. Modlitwa jest w intencji pokuty i wynagradzania Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Matki Bożej,  
  3. W tym tygodniu: w poniedziałek  – św. Łukasza. Swoje imieniny obchodzi o. Łukasz, pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie, w sposób szczególny podczas Mszy św. o godz. 19.00, w środę  – św. Jana Kantego, oraz po Mszy św. wieczornej REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi, w piątek – św. Jana Pawła II.
  4. W przyszłą sobotę 23 października  o godz. 17.00 naszej młodzieży zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania przez ks. Leopolda Rzodkiewicza – wikariusza biskupiego.
  5. Trwa październik, miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni – codziennie o godz. 18.15. Dzieci zapraszamy w sposób szczególny w poniedziałki, środy i piątki.
  6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Naszą pamięć o Zmarłych wyrażajmy w modlitwie, zamawiając Msze św. i składając na tzw. Wypominki. W zakrystii i na bocznych ołtarzach, wyłożone są kartki, na których można wpisać imiona Zmarłych. Wypisane kartki, wraz z dowolną ofiarą, prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Na wypominkach prosimy wpisać adres zamawiającego w celu podania dni, w których będziemy się modlić za Zmarłych z poszczególnych ulic. Za tych Zmarłych, przez cały listopad, będziemy modlić się na różańcu, a przez cały rok, w ostatni piątek miesiąca, odprawiane będą Msze św. 
  7. W dniach 5-7 listopada 2021 nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Sanktuariów i miejsc bliskich sercu błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Szczegóły i zapisy w zakrystii lub u o. Grzegorza.
  8. Serdecznie dziękujemy za ofiary, złożone w ubiegłą niedzielę do puszek. Zostały one przeznaczone (2395zł.) na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” jako nasze wsparcie w kształceniu zdolnej, ale ubogiej młodzieży.
  9. Siostry Magdalenki od Pokuty zapraszają na SPOTKANIE KOBIET Diecezji Legnickiej w Osłej k/ Bolesławca w sobotę 23 października br. Gośćmi Spotkania będą państwo Jadwiga i Jacek PULIKOWSCY. Wyjazd autokarem w sobotę 23 października o godz.8.15 spod bazyliki pw. Św. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze, powrót w godzinach popołudniowych. Zapisy i szczegóły wyjazdu w zakrystii u siostry zakrystianki.
  10. Zapraszamy do naszego kościoła na IV DNI MUZYKI PAPIESKIEJ W KARKONOSZACH w przyszłą niedziele 24 października o godz. 20.00. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowana zostanie muzyka amerykańska o korzeniach jazzu tradycyjnego w wykonaniu orkiestry dixielendowej z elementami muzyki gospel. Koncert ma przybliżyć tradycyjną muzykę religijną południowych stanów USA. Nie braknie również tradycyjnych papieskich kremówek. Tym koncertem chciejmy uczcić naszego Wielkiego Rodaka, który w dzieje Polski i świata wniósł do serc ludzkich światło nadziei. Szczegóły na plakatach. 
  11. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką, Żywe Słowo, różańce parafialne, ciekawe książki oraz świeczki przedstawiające św. Rodzinę, św. Marię Magdalenę i inne. 
  12. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą śp. Teresę Wydmuch. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać Panie…