1. Dzisiaj, z racji III niedzieli miesiąca, po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na rzecz naszej świetlicy parafialnej.
 2. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w piątek – Święto św. Marii Magdaleny,
  w sobotę  – Święto św. Brygidy Patronki Europy. 
 3. Kuracjuszy zapraszamy na spotkanie duszpasterskie – we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 4. REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi odbędzie się w środę po wieczornej Eucharystii.
 5. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa w  Najświętszym Sakramencie. Podczas adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem Pokuty i Pojednania. W tym czasie zapraszamy również na nabożeństwa do naszej świątyni: Różaniec św. odmawiamy: w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę, nowennę do MB Nieustającej Pomocy: w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory: w czwartek. 
 6. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na renowację ścian i balustrad w naszej świątyni oraz za wpłaty na konto parafialne. Prace remontowe rozpoczną się w lipcu. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność swoim błogosławieństwem.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać 23 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Z tej to okazji nastąpi błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów po każdej Mszy św. Ofiarami, składanymi podczas błogosławieństwa, pragniemy wesprzeć dzieło zakupu środków transportu dla misjonarzy. Będzie można nabyć zawieszki pachnące do samochodu ze św. Krzysztofem i modlitwą na czas podróży oraz różańce dla kierowców.
 8. Wszystkim naszym Parafianom życzymy błogosławionego czasu wakacyjnego i urlopowego. Kuracjuszy i Gości serdecznie witamy w naszej parafii i zapraszamy do uczestnictwa we Mszach św. i nabożeństwach sprawowanych w naszej świątyni. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. 
 9. Kiedy w czasie wędrówek będziemy nawiedzali świątynie, sanktuaria, klasztory, pamiętajmy o godnym stroju, by w ten sposób dać świadectwo szacunku dla miejsc świętych.  Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 10. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką (Gość Niedzielny, Niedziela), ciekawe książki i kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza. 
 11. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Zofię Prot, śp. Mariannę Cieślak. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…