1. Życzenia : Z okazji świąt Wielkiej Nocy w imieniu Kapłanów i Sióstr pracujących w naszej  Parafii przyjmijcie  drodzy Parafianie i przybyli Goście i Kuracjusze najlepsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was pokojem, miłością i przebaczeniem. Niech wnosi w Wasze rodziny błogosławieństwo i siłę do ciągłego zwycięstwa dobra a nadzieja płynąca od Zmartwychwstałego towarzyszy Wam  każdego  dnia. Bożych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, dla Was i dla  wszystkich chorych pozostających w domach. 
  2. Dzisiaj po Mszach św. odbędzie się comiesięczna zbiórka do puszek na rzecz naszej świetlicy parafialnej, a o godz. 18.00 – adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie, o 18.45 kolejny dzień nowenny do Bożego Miłosierdzia. 
  3. Jutro, 18 kwietnia, Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary, składany na tacę w dniu jutrzejszym, zostaną przeznaczone na utrzymanie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. 
  4. REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi odbędzie się w środę po wieczornej Eucharystii.
  5. Jako parafia przyłączamy się ogólnopolskiej inicjatywy modlitewnej: „NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI”. Gromadzimy się w kościele w PIĄTEK – 22 KWIETNIA o godz. 21.00. Już teraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w trosce o los naszej Ojczyzny. Szczegółowy plan w gablocie parafialnej. 
  6. W dni powszednie, do soboty włącznie, Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie odprawiana w czasie wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu około godz. 18.45. 
  7. W najbliższy piątek, z racji oktawy Świąt Wielkanocnych, nie będzie nas obowiązywał post piątkowy.
  8. W przyszłą niedzielę, Kościół katolicki obchodzić będzie święto Miłosierdzia Bożego, ustanowione przez papieża św. Jana Pawła II. 
  9. Również w przyszłą niedzielę, 24 kwietnia o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci.
  10. W dniach od 27 czerwca do 8 lipca 2022 r. nasza parafia organizuje kolonie letnią dla dzieci do Zakopanego. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza.
  11. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką i ciekawą książkę o „Tajemnicach Wielkanocy”.