1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby naszej świetlicy parafialnej. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary. O godz. 18.30 – nabożeństwo majowe.
  2. W „Roku św. Józefa” zapraszamy parafian i gości na Mszę św. wotywną i nabożeństwo ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP w środę 19 maja o godz. 19.00. W tym dniu odbędzie się REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi po wieczornej Eucharystii.
  3. W najbliższy czwartek Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski będzie obchodził 19. rocznicę przyjęcia sakry biskupiej. Pamiętajmy w osobistych oraz wspólnotowych modlitwach o naszym Pasterzu.
  4. Zapraszamy serdecznie na Wieczór Uwielbienia Boga w Wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę o godz. 22.00. Gościem specjalnym będzie ks. Jakub Sikorski, który wygłosi konferencje. W programie świadectwa, moc modlitwy i wołanie o Ducha Świętego. Punktem kulminacyjnym będzie  Mszą św. o 24.00. 
  5. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – zakończenie okresu wielkanocnego oraz czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Do tej uroczystości przygotowujemy się uczestnicząc w Nowennie do Ducha Świętego po Mszach Świętych. 
  6. Została uruchomiona aplikacja „Święty Józef – mój opiekun”. Aplikacja jest adresowana do osób, które znają rolę św. Józefa w Kościele, ale także dla tych, którzy szukają sobie w nim miejsca. W aplikacji zgromadzone są wszystkie fragmenty Biblii opowiadające o życiu Józefa z Nazaretu. Aplikacja „Święty Józef – mój opiekun” będzie stale aktualizowana. Można ją nieodpłatnie pobrać w Google Play. 
  7. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele odbywają się codziennie o godz. 18.30. 
  8. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo”, różańce parafialne i wiele ciekawych książek. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
  9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 28 lipca do 8 sierpnia 2021 r. na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zapisy i szczegóły u o. Grzegorza lub w zakrystii.
  10. Zapraszamy do włączenia się w akcję „Pomoc rodzinom chrześcijańskim w Betlejem i w Jerozolimie” poprzez nabycie certyfikowanych przedmiotów: ziemi świętej i krzyża z drzewa oliwnego, które znajdują się w na stoliku na środku kościoła. 
  11. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Reginę Hampel, śp. Aleksandra Sobek, śp. Andrzeja Pietruszkę, śp. Janusza Kaletę, śp. Czesławę Poloczek, Ziemowita Spychalskiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…