1. Dzisiaj, z racji III niedzieli miesiąca – po Mszy św.: zbiórka do puszek na rzecz naszej świetlicy parafialnej. 
  2. 17 lutego w poniedziałek swój dzień patronalny obchodzi Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski. Pamiętajmy tego dnia w modlitwach o Dostojnym Solenizancie wypraszając wszelkie potrzebne łaski przez orędownictwo Matki Bożej Łaskawej. 
  3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w ciągu tygodnia, podczas różnych nabożeństw w naszym kościele, które odbywają się według przyjętego, stałego porządku (informacje o nabożeństwach – na tablicy przy wejściu do kościoła).
  4. W przyszłą niedziele, 23 lutego, o godz. 18.00 – katecheza chrzcielna dla obojga rodziców i chrzestnych przed Chrztem św. ich dzieci.  
  5. W dniach 23-29 lutego będziemy obchodzili 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  6. W parafii Matki Bożej Miłosierdzia odbędzie się Kurs Daniel w dniach 27.02 – 1.03. 2020 r. organizowany przez Szkołę Nowej Ewangelizacji św. Marka ze Stryszawy. Kurs ten ma na celu rozbudzenie pragnienia modlitwy osobistej, jej odnowienia, przełamania kryzysu w modlitwie. Szczegóły i zapisy pod wskazanym na plakacie numerze telefonu.
  7. Pragniemy dobrze przygotować się do Triduum Paschalnego. Zapraszamy chętne osoby, które mogłyby uświetnić całą liturgię śpiewem. Proszę o zgłaszanie się do pana organisty Krzysztofa.
  8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 29 lipca do 8 sierpnia 2020 r. na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zapisy i szczegóły u o. Grzegorza lub w zakrystii.
  9. W „Sklepiku Brata Teodora” w zakrystii możemy nabyć aktualną prasę katolicką. Jest już dostępne Żywe Słowo na marzec i kwiecień. 
  10. Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Wychowawcom, którzy przebywają na feriach zimowych, życzymy dobrego wypoczynku. Niech ten czas będzie nabieraniem sił duchowych i fizycznych do dalszej pracy.
  11. Bożemu Miłosierdziu polecamy: śp.: Zofię Babiarz. Wieczny odpoczynek, racz jej  dać, Panie…