1. W dniu dzisiejszym obchodzimy IV Światowy Dzień Ubogich: “Wyciągnij rękę do ubogiego” (Syr 7, 32), ogłoszony przez Ojca Świętego Franciszka. Z racji III niedzieli miesiąca, przed kościołem, odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby świetlicy parafialnej.
 2. W tym tygodniu wspominamy:
  – we wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej;
  – w środę – bł. Karoliny Kózkówny;
  – w piątek św. Rafała Kalinowskiego. W tym dniu o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłych z rodziny Schaffgotschów fundatorów parafii i klasztoru, spoczywających w kryptach.
  – w sobotę – Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Jest to Święto Patronalne, pracujących w naszej parafii, Sióstr Prezentek. W naszych modlitwach pamiętajmy o Zgromadzeniu Sióstr Prezentek, polecając Panu Bogu sprawy całego Zgromadzenia.
  W tym dniu zapraszamy na Mszę św. w nadzwyczajnym rycie rzymskim tzw. Mszę św. Trydencka odprawianą w języku łacińskim o godz. 15:00. Msza św. ze względu na ograniczenia epidemiczne odbędzie się w kościele parafialnym.
 3. Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele jest od poniedziałku do niedzieli o godz.18.00. W tym czasie będzie okazja do pojednania się z Bogiem i Kościołem w Sakramencie Pokuty.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego. 
 5. Za Zmarłych, polecanych w Wypominkach, modlimy się na różańcu codziennie o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, świece na wigilijny stół.
 7. Miłosierdziu Bożemu polecamy Zmarłych śp. Helenę Ostapowicz, Piotra Palczewskiego, Dorotę Maciejewską, Bonifacego Belowskiego. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…