1. Z okazji święta Matki Bożej Łaskawej i św. Andrzeja Boboli dziś w wielu miastach Polski organizowane są  pokutne procesje różańcowe za Polskę. Jako parafia pragniemy się włączyć w tę inicjatywę. Rozpoczęcie procesji pod krzyżem misyjnym przy kościele o godz. 15.00. Zapraszamy parafian, gości i kuracjuszy do wspólnej modlitwy ulicami Cieplic. 
 2. Dzisiaj, z racji III niedzieli miesiąca: po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby naszej świetlicy parafialnej.  
 3. Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach majowych z Litanią loretańską, które w naszym kościele odbywają się codziennie o godz. 18.30. 
 4. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski, w tym dniu Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II zaprasza na Mszę Św. ku czci Papieża Polaka i modlitwy przez Jego wstawiennictwo o godz. 19.00. Bezpośrednio po Mszy św. będzie udzielone indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.
  – w środę – po wieczornej Eucharystii REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi.
 5. W dniach od 24 do 26 czerwca 2022 r. planujemy trzydniową pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej. W drodze nawiedzimy sanktuaria Maryjne i wyjątkowe miejsca między innymi: Tyniec, Tuchów, Dębowiec, Strachocina (Sanktuarium św. Andrzeja Boboli), Komańcza, Przemyśl, Rzeszów, Staniątki.  Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. 
 6. W dniach od 28 czerwca do 9 lipca 2022 r. nasza parafia organizuje kolonie letnią dla dzieci do Zakopanego. W programie: wędrówki górskie z przewodnikiem, warsztaty góralskie, wyjazd do parku rozrywki Energylandia, wyjścia na termy i  wiele innych. Chętne osoby proszone są o skontaktowanie się z o. Grzegorzem.
 7. W dniach od 29 lipca do 8 sierpnia 2022 r. organizujemy wyjazd do Medjugorje na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
 8. W zakrystii, w sklepiku Brata Teodora, znajduje się aktualna prasa katolicka i różne książki. Zachęcamy do stałej formacji religijnej.
 9. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp.  Ryszarda Napieralskiego, śp. Jadwigę Masłowską. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…