1. Z racji III niedzieli miesiąca: po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby naszej świetlicy parafialnej. 
  2. W poniedziałek Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II zaprasza na Mszę Św. ku czci Papieża Polaka i modlitwy przez Jego wstawiennictwo o godz. 19.00. Bezpośrednio po Mszy św. będzie udzielone indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.
  3. We wtorek obchodzimy w Polsce 26. Dzień Judaizmu w Kościele katolickim.
  4. Kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości” rozpocznie się w środę i będzie trwał do 25 stycznia. W naszych modlitwach prośmy Boga, aby dał łaskę jak najszybszego zjednoczenia chrześcijan. 
  5. SYMPATYCY WOJOWNIKÓW MARYI zapraszają wszystkich mężczyzn, którzy chcą się formować w duchu Maryjnym, na kolejne MĘSKIE SPOTKANIE w środę po wieczornej Eucharystii o godzinie 19.45.
  6. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszych Babć i Dziadków z racji ich święta w sobotę i niedzielę.
  7. W przyszłą niedzielę wraz z Kościołem powszechnym będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego. 
  8. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  9. Plan wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu (od godz. 16.00) 

   PONIEDZIAŁEK: Tabaki, Juszczaka, Korfantego, Dworska, Przybyszewskiego.WTOREK: Sobieszowska, Niemcewicza, Dąbrowskiej, Picasso, Grochowiaka, Nerudy, Krasińskiego.
   ŚRODA: Orla, Rataja.
   19.01.2023 – CZWARTEK: uzupełnienia tzn. rodziny, które z rożnych racji nie zaprosiły kapłana, a pragną to uczynić.

   Osoby mieszkające na tych ulicach, które chcą przyjąć wizytę duszpasterską proszone są o podejście do zakrystii bezpośrednio po Mszy św. w celu zapisania się. Ofiary, złożone przy tej okazji, przeznaczymy na pracę konserwacji ścian i balustrad w naszej świątyni. Dziękujemy za wsparcie tej inwestycji.

  10. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza.
  11. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłego: śp. Leona Szóstaka. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie…