1. W dniu dzisiejszym obchodzimy V Światowy Dzień Ubogich: „Ubogich zawsze macie u siebie” (Mk 14, 7) ogłoszony przez Ojca Świętego Franciszka. 
 2. W tym tygodniu:
  w środę – św. Elżbiety Węgierskiej; w tym dniu odbędzie się REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi po wieczornej Eucharystii.
  w czwartek – bł. Karoliny Kózkówny;
  w sobotę  – św. Rafała Kalinowskiego. 
 3. Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele jest od poniedziałku do niedzieli o godz.18.00. W tym czasie będzie okazja do pojednania się z Bogiem i Kościołem w Sakramencie Pokuty.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego. 
 5. Za Zmarłych, polecanych w Wypominkach, modlimy się na różańcu codziennie o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
 6. Informujemy, że można już zamawiać intencje na Msze św. w 2022 roku.  
 7. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, świece na wigilijny stół.
 8. Miłosierdziu Bożemu polecamy Zmarłych śp. Tadeusza Skrzypek, śp. Jana Biełousowa. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…