1. Dzisiaj o godz. 13.00 na Mszy Św. nasi współbracia: o. Robert Kalbarczyk i o. Piotr Górka będą przeżywać jubileusz 25 – lecia święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszamy parafian i gości do udziału w uroczystości i modlitwy za jubilatów. 
 2. Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach majowych z Litanią loretańską, które w naszym kościele odbywają się codziennie o godz. 18.30. 
 3. W tym tygodniu:
  – we wtorek – święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski, w tym dniu Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II zaprasza na Mszę Św. ku czci Papieża Polaka i modlitwy przez Jego wstawiennictwo o godz. 19.00. Bezpośrednio po Mszy św. będzie udzielone indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. W tym dniu po wieczornej Eucharystii spotkanie rady parafialnej.
  – w środę – po wieczornej Eucharystii REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi.
  – w piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha Św. przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. – zapraszamy do wspólnej modlitwy, którą odmawiać będziemy po Mszach Św.
 4. W dniach od 23 lipca do 2 sierpnia 2023 r. organizujemy wyjazd do Medjugorje na Festiwal. Są wolne miejsca. W programie m.in. wycieczka do Mostaru, pobyt nad morzem Adriatyckim oraz nawiedzenie chorwackiego Lourdes. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
 5. Katolicka Szkoła Podstawowa u św. Pankracego zaprasza na „Dzień otwartych drzwi”, który odbędzie się w środę 17 maja o godz. 17.00, w budynku przy ul. PCK 23 (obok nowego kościoła w Cieplicach). Polecamy dobrą szkołę, która dobrze uczy i wychowuje. Wg portalu Waszaedukacja.pl, szkoła plasuje się na 24 miejscu na 864 podstawówek działających na Dolnym Śląsku.
 6. W zakrystii, w sklepiku Brata Teodora, znajduje się aktualna prasa katolicka i różne książki oraz kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza. 
 7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą: śp.  Teresę Kluska. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…