1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się  spotkanie informacyjne dotyczące pielgrzymki do Ziemi Świętej. Dowiemy się o aktualnej sytuacji, warunkach panujących w Jerozolimie z pierwszej ręki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym tematem.
 2. We wtorek Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II zaprasza na Mszę Św. ku czci Papieża Polaka i modlitwy przez Jego wstawiennictwo o godz. 19.00. Bezpośrednio po Mszy św. będzie udzielone indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.
 3. We środę obchodzimy w Polsce 27. Dzień Judaizmu w Kościele katolickim.
 4. Kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan rozpocznie się w czwartek i będzie trwał do 25 stycznia. W naszych modlitwach prośmy Boga, aby dał łaskę jak najszybszego zjednoczenia chrześcijan. 
 5. SYMPATYCY WOJOWNIKÓW MARYI zapraszają wszystkich mężczyzn, którzy chcą się formować w duchu Maryjnym, na kolejne MĘSKIE SPOTKANIE w środę po wieczornej Eucharystii o godzinie 19.45.
 6. W przyszłą niedzielę wraz z Kościołem powszechnym będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego. 
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Plan wizyty duszpasterskiej w najbliższym tygodniu (od godz. 10.00 i 16.00)

  PONIEDZIAŁEK 15 stycznia: Staszica, Pułaskiego, Brezy, Bilewicza, Starzyńskiego, 
  Narutowicza, Stęczyńskiego, Zakopiańska, Ujejskiego.
  WTOREK 16 stycznia: Tabaki, Juszczaka, Korfantego, Dworska, Przybyszewskiego.
  ŚRODA 17 stycznia: Sobieszowska, Niemcewicza, Dąbrowskiej, Picasso, Grochowiaka, Nerudy, Krasińskiego.
  CZWARTEK 18 stycznia: Orla, Rataja.
  PIĄTEK 19 stycznia: uzupełnienia tzn. rodziny, które z rożnych racji nie zaprosiły kapłana, a pragną to uczynić.

  Osoby mieszkające na tych ulicach, które chcą przyjąć wizytę duszpasterską proszone są o podejście do zakrystii bezpośrednio po Mszy św. w celu zapisania się. Ofiary, złożone podczas wizyty duszpasterskiej przeznaczymy na kolejny etap prac konserwacji ścian i balustrady na chórze naszej świątyni. Dziękujemy za wsparcie tej inwestycji.

 9. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza, kalendarz na rok 2024 oraz magnesy cieplickie.