1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00, sprawowanej w intencjach fatimskich, odbędzie się  Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła. Zgromadźmy się jak najliczniej, by po raz kolejny zawierzyć siebie, naszą parafię i nasze rodziny Maryi.
 2. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18.30. 
 3. Od wtorku, 15 czerwca po każdej Mszy św. będziemy odmawiać nowennę do św. Jana Chrzciciela: „Ochrzczeni Ogniem” przed odpustem w naszej parafii, na który już serdecznie zapraszamy parafian, kuracjuszy i gości.
 4. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek   – wspomnienie bł. Michała Kozala;
  – w środę – REGIONALNE SPOTKANIE FORMACYJNE WOJOWNIKÓW MARYI i chętnych mężczyzn, którzy chcą wstąpić w szeregi Wojowników Maryi po wieczornej Eucharystii.
  – w czwartek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego;
  – w sobotę – zapraszamy na Mszę św. w nadzwyczajnym rycie rzymskim odprawianą w języku łacińskim o godz. 15:00 w kaplicy św. Anny przy ul. Zjednoczenia Narodowego.
 5. Przez cały tydzień w naszej świątyni od godz. 18.00 jest możliwość osobistej adoracji Jezusa w  Najświętszym Sakramencie. W czasie adoracji kapłan posługuje w konfesjonale Sakramentem Pokuty i Pojednania. 
 6. Informujemy, że Msza Święta na zakończenie Roku Szkolnego odbędzie się 25 czerwca w piątek o 9.00. Zapraszamy Uczniów, Dyrekcje, Nauczycieli i Pracowników Administracji Szkół z terenu naszej parafii na uroczystą Mszę św. kończącą obecny rok szkolny. 
 7. Rocznica I Komunii dla dzieci klas 4, które rok temu przyjęły Pana Jezusa po raz pierwszy odbędzie się 24 czerwca o godz. 19.00 w uroczystość odpustową w Parafii. 
 8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 28 lipca do 8 sierpnia 2021 r. na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zapisy i szczegóły u o. Grzegorza lub w zakrystii.
 9. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej, zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką (Gość Niedzielny, Niedziela), Żywe Słowo, breloki, różańce i książki.
 10. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Janinę Tetich, śp. Marię Konatowicz.  Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…