1. W poniedziałek  – Święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – Patronów Europy. W tym dniu wspominamy również św. Walentego – patrona m.in. zakochanych. Zachęcamy wszystkich zakochanych do modlitwy w intencji osób najbliższych sercu.
 2. W środę – Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II zaprasza na Mszę Św. ku czci Papieża Polaka i modlitwy przez Jego wstawiennictwo o godz. 19.00. Bezpośrednio po Mszy św. będzie udzielone indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. 
 3. SYMPATYCY WOJOWNIKÓW MARYI zapraszają wszystkich mężczyzn, którzy chcą się formować w duchu Maryjnym, na kolejne MĘSKIE SPOTKANIE w środę po wieczornej Eucharystii o godzinie 19.45.
 4. Zapraszamy na spotykanie się z żywym Jezusem w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do niedzieli od  godz. 18.00. Będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i przeżywania różnych nabożeństw w intencji parafian i gości.
 5. Nie tak dawno przeżywaliśmy Rok św. Józefa oraz rekolekcje adwentowe ze św. Józefem. Te wydarzenia były inspiracją do podjęcia przygody duchowej ze św. Józefem. Chcemy zaprosić Was do zawierzenie się św. Józefowi wędrując z Nim przez 33 dni. Spotkanie informacyjne i zapisy odbędą się we wtorek 15 lutego po Mszy św. wieczornej. Cała praca na otrzymanych materiałach odbywa się w domu. Chcemy się zawierzyć 19 marca w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Ulotki z informacjami spotkań znajdują się w przedsionku kościoła.
 6. Prosimy o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszej świetlicy parafialnej. Na formularzach deklaracji PIT wystarczy wpisać nr KRS Fundacji Kręgu Przyjaciół Dziecka im. Św. Józefa Kalasancjusza z dopiskiem: Świetlica-Cieplice. Foldery tej Fundacji znajdują się w przedsionku kościoła i w zakrystii.
 7. Rodzina Radia Maryja w Jeleniej Górze zaprasza do kina Helios na film: „Nędzarz i madame” o życiu św. Brata Alberta. Seans odbędzie się 18 lutego o godz. 14.00. Bilety do nabycia w kasie kina do 15 lutego. Koszt 17.90 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie. 
 8. Jako parafia przyłączamy się ogólnopolskiej inicjatywy modlitewnej: „NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI”. Gromadzimy się w kościele w sobotę – 26 lutego
  o godz. 21.00. Już teraz zapraszamy do wspólnej modlitwy w trosce o los naszej Ojczyzny. Szczegóły w gablocie parafialnej.
 9. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo” na miesiąc marzec i kwiecień, modlitewniki z dużym nadrukiem, szkaplerze karmelitańskie, książki, kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza.
 10. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp.: Irenę Komar, śp. Wiktorię Cimosz. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie…