1. Dzisiaj, po Mszach św., zapraszamy na kiermasz świąteczny prowadzony przez naszą świetlicę
  i CKC. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na dalsze funkcjonowanie Centrum i Świetlicy. Natomiast członkowie Rady parafialnej będą rozprowadzać kalendarze na 2022 rok jako cegiełkę inwestycyjną.
 2. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek – św. Łucji. W tym dniu przypada 40. rocznica stanu wojennego. W Kościele w Polsce obchodzimy dzień modlitw za ofiary tego czasu. Znakiem pamięci o tych tragicznych wydarzeniach będzie zapalenie świecy w oknie o godz. 19.30 i modlitwa za ofiary stanu wojennego.
  – we wtorek – św. Jana od Krzyża.
  – w środęzapraszamy Parafian, Gości i sympatyków na adoracje Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Spotkanie z Jezusem i Maryją odbędzie się po Mszy św. wieczornej. 
 3. Parafialne Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy 19 grudnia. Módlmy się gorliwie o dobre – duchowe owoce rekolekcji, za naszego Rekolekcjonistę, ks. Michała Olszewskiego – sercanina. Zaplanujmy tak nasz czas, by z radością uczestniczyć w kościele w tym wyjątkowym przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia
 4. Prosimy o pomoc przy strojeniu choinek w kościele – w najbliższy piątek, 17 grudnia po Mszy św. wieczornej.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. Wychodząc z kościoła można zabrać ze stolika w przedsionku, krótką modlitwę w intencji rekolekcji.
 7. Rycerze Zakonu św. Jana Pawła II  proszą o pomoc dla Domu Samotnej Matki z Dzieckiem w Pobiednej w Izeranach. W przyszłą niedzielę będą kwestować przed kościołem zbierając datki na zakup pralki i paczki dla dzieci tego ośrodka.
 8. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Żywe Słowo na miesiąc grudzień, styczeń i luty, kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza, świece na stół wigilijny w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
 9. Miłosierdziu Bożemu polecamy Zmarłych śp. Alojzego Szatrowińskiego, śp. Cezarego Oleszek,  śp. Adama Biga, śp. Helenę Kubicę. Wieczny odpoczynek, racz im dać, Panie…