1. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18.30. 
 2. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek   – św. Antoniego z Padwy, a po Mszy św. o godz. 19.00, sprawowanej w intencjach fatimskich, odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła. Zgromadźmy się jak najliczniej, by po raz kolejny zawierzyć siebie, naszą parafię i nasze rodziny Maryi.
  – we wtorek – rozpoczniemy nowennę do św. Jana Chrzciciela: „Ochrzczeni Ogniem” przed odpustem w naszej parafii, Modlitwę będziemy odmawiać po każdej Mszy św.
  – w czwartek16 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.
  O godz. 10.00 – uroczysta suma, po której wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Przejdziemy tradycyjnie ulicami: Cieplicką, Tabaki, Zamoyskiego, Cervi i Placem Piastowskim. W tym dniu pragniemy, w sposób szczególny, poprzez naszą modlitwę i włączenie się w śpiew, złożyć z pobożnością świadectwo wiary w rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Parafian i Kuracjuszy: Panie i Panów do niesienia chorągwi i feretronów, ministrantów, lektorów, dzieci pierwszokomunijne i dzieci sypiące kwiaty. Prosimy również o przystrojenie okien mieszkań i domów na trasie procesji. Zebrane płatki kwiatów możemy przynieść do zakrystii. Bardzo też prosimy o przygotowanie ołtarzy przez wspólnoty: Odnowa w Duchu Świętym „Tchnienie Ojca” przy ul. Cieplickiej, Wojownicy Maryi przy ul. Tabaki, schola „Nutki Kalasancjusza”  przy ul. Cervi,  Służba Liturgiczna przy kościele. Parafianie, którzy chcieliby ofiarować kwiaty na tę uroczystość prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Po zakończonej procesji będzie odprawiona Msza św. bez kazania. Natomiast nie będzie Mszy św. o godz. 11.30. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. Prosimy, by – w miarę możliwości – zaparkować samochody poza trasą procesji. Nie parkujemy na placu przykościelnym.
 3. W Oktawie Bożego Ciała, po nabożeństwach czerwcowych (godz. 18.30) będziemy oddawać cześć Chrystusowi, uczestnicząc w procesji Eucharystycznej wokół naszej świątyni. Kwiaty do sypania na procesję Bożego Ciała i w czasie oktawy proszę przynosić do siostry zakrystianki. Próby dla dzieci sypiących kwiaty odbędą się w poniedziałek i środę o godz. 17.30. Zapraszamy serdecznie. 
 4. Rocznica I Komunii dla dzieci klas 4, które rok temu przyjęły Pana Jezusa po raz pierwszy odbędzie się w przyszłą niedzielę 19 czerwca o godz. 11.30. Również w przyszłą niedzielę chcemy zaprosić parafian, gości i kuracjuszy na Festyn parafialny przed odpustem, który rozpocznie się około godz. 14.15 na placu przy kościele. Będzie wiele ciekawych atrakcji dla ciała i duszy, dla małego i dużego. Serdecznie zapraszamy. 
 5. Informujemy, że Msza Święta na zakończenie Roku Szkolnego odbędzie się 24 czerwca w piątek o 9.00. Zapraszamy Uczniów, Dyrekcje, Nauczycieli i Pracowników Administracji Szkół z terenu naszej parafii na uroczystą Mszę św. kończącą obecny rok szkolny. 
 6. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorje w dniach od 29 lipca do 8 sierpnia 2022 r. na Festiwal Młodych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zapisy i szczegóły u o. Grzegorza lub w zakrystii.
 7. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo”, różańce do samochodu
  i wiele ciekawych książek. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
 8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Stefanię Kępa, śp. Irenę Seder, śp. Genowefę Petyn,
  śp. Agnieszkę Lach. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…