1. Zmartwychwstały Chrystus jest żywy, towarzyszy każdemu z nas i jest realnie obecny w sakramencie Eucharystii. Tę prawdę należy stale przypominać, zwłaszcza teraz, gdy świat nawiedzają różne klęski, a człowiek pochyla się nad tajemnicą śmierci. Oto dobra nowina, Jezus zwyciężył śmierć, grzech i szatana. Nabierzmy ducha Chrystusa zmartwychwstałego, radujmy się Jego zwycięstwem!!! Niech radość tajemnicy zmartwychwstania Chrystusa rozpali Wasze serca miłością i odwagą w świadczeniu całym życiem o tym, iż Jezus prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja! Tego życzymy Wam wszystkim na przeżywanie Świąt Wielkanocnych. 
  2. Dziękujemy o. Piotrowi, Siostrom Prezentkom i wszystkim osobom za przygotowanie Grobu Pańskiego i wystroju kościoła, a współbraciom za gorliwą posługę sakramentalną. 
  3. Zachęcamy, by Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny przeżyć duchowo w domach. Łączmy się ze wspólnotą Kościoła za pośrednictwem transmisji w środkach społecznego przekazu. Informujemy, że w każdej Mszy świętej i w innych celebracjach może uczestniczyć maksymalnie pięć osób, nie licząc osób sprawujących posługę. W pierwszej kolejności będą to osoby związane z uzgodnioną intencją mszalną. Prosimy o dostosowanie się do tych zarządzeń. W naszej parafii Msze Św. jak w każdą niedzielę, a o godz. 13.00 odbędzie się transmisja online przez Internet. 
  4. Komunia Święta dla tych, którzy łączą się duchowo ze wspólnotą Kościoła poprzez transmisję on-line Mszy Świętej będzie udzielana dzisiaj i jutro o godz.: 8.00, 9.30, 11.00, 14.00, 16.00, 20.00, natomiast w dni powszednie o godz. 17.45.
  5. Dzisiaj i przez cały tydzień o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Przypominamy, że trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy, by modlić się w domach wypraszając Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata. 
  6. W najbliższy piątek, z racji oktawy Świąt Wielkanocnych, nie będzie nas obowiązywał post piątkowy.  
  7. W przyszłą niedzielę, Kościół katolicki obchodzić będzie święto Miłosierdzia Bożego, ustanowione przez papieża św. Jana Pawła II. Rozpoczniemy wówczas 76 Tydzień Miłosierdzia. 
  8. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na potrzeby funkcjonowania parafii. Bóg zapłać!
  9. W zakrystii w „Sklepiku Brata Teodora” możemy nabyć aktualną prasę katolicką oraz książki. 
  10. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Tadeusza Borek, Jana Majerskiego, Janusza Radeckiego. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…