1. We wtorek  – Święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – Patronów Europy. W tym dniu wspominamy również św. Walentego – patrona m.in. zakochanych. Zachęcamy wszystkich zakochanych do modlitwy w intencji osób najbliższych sercu. Po Mszy Św. zapraszamy kuracjuszy na spotkanie duszpasterskie do sali klasztornej. 
  2. SYMPATYCY WOJOWNIKÓW MARYI zapraszają wszystkich mężczyzn, którzy chcą się formować w duchu Maryjnym, na kolejne MĘSKIE SPOTKANIE w środę po wieczornej Eucharystii o godzinie 19.45.
  3. W czwartek – Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II zaprasza na Mszę Św. ku czci Papieża Polaka i modlitwy przez Jego wstawiennictwo o godz. 19.00. Bezpośrednio po Mszy św. będzie udzielone indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. 
  4. Zapraszamy na spotykanie się z żywym Jezusem w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do niedzieli od  godz. 18.00. Będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i przeżywania różnych nabożeństw w intencji parafian i gości.
  5. W dniach od 29 kwietnia do 3 maja 2023 r. organizujemy pielgrzymkę śladami św. Jana Pawła II i bł. kard. Stefana Wyszyńskiego do Wilna i okolicznych Sanktuariów Maryjnych m.in. Loretto k. Wyszkowej, Hodyszewo, Święta Woda, Sokółka – Cud Eucharystyczny, Sejny, Troki, Gietrzwałd. Zapisy i szczegóły w zakrystii i u o. Grzegorza. 
  6. Prosimy o przekazanie 1,5 % podatku dochodowego na rzecz naszej świetlicy parafialnej. Na formularzach deklaracji PIT wystarczy wpisać nr KRS Fundacji Kręgu Przyjaciół Dziecka im. Św. Józefa Kalasancjusza z dopiskiem: Świetlica-Cieplice. Foldery tej Fundacji znajdują się w przedsionku kościoła i w zakrystii.
  7. Narodowo-Kulturalne Stowarzyszenie Polaków „Polska Nuta” organizuje zbiórkę przenośnych power banków i lamp akumulatorowych oraz artykułów spożywczych: konserwy mięsne i rybne, kawy, herbaty oraz  karmy dla zwierząt w celu poprawy warunków życia obywateli Polski zamieszkujących ukraińskie miasto Odessa. Produkty można dostarczać w recepcji Sport Hotel przy ul. Złotniczej 12. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
  8. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo” na miesiąc marzec i kwiecień, książki, kawa zakonna św. Józefa Kalasancjusza.
  9. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Henryka Kanon, śp. Danutę Skórka, śp. Karmena Henke-Kiełbasa, śp. Mariusza Tabat. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie…