1. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18.30. 
 2. W Oktawie Bożego Ciała, po nabożeństwach czerwcowych oddajemy cześć Chrystusowi, uczestnicząc w procesji Eucharystycznej wokół naszej świątyni. Kwiaty do sypania na procesję w czasie oktawy proszę przynosić do siostry zakrystianki.
 3. W tym tygodniu:
  – we wtorek   – św. Antoniego z Padwy i dzień Fatimski,  po Mszy św. o godz. 19.00, sprawowanej w intencjach fatimskich, odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła. Zgromadźmy się jak najliczniej, by po raz kolejny zawierzyć siebie, naszą parafię i nasze rodziny Maryi.
  – w środę – „Wieczór z Maryją”  i  adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Zapraszamy Parafian, Gości i Sympatyków na spotkanie z Jezusem i Maryją, które odbędzie się po Mszy św. wieczornej.
  – w czwartek – rozpoczniemy nowennę do św. Jana Chrzciciela: „Ochrzczeni Ogniem” przed odpustem w naszej parafii. Modlitwę będziemy odmawiać po każdej Mszy św.
  – w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 i 8.00 i 19.00. O godz. 18.00 wystawienie i osobista adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uświęcenia kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.
  – w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 4. W przyszłą niedzielę zapraszamy parafian, gości i kuracjuszy na Festyn parafialny przed odpustem, który rozpocznie się około godz. 14.15 na placu przy kościele. Przygotowujemy  wiele ciekawych atrakcji dla każdego z uczestników. Warto przyjść.
 5. Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Panem Stanisławem Srokowskim: pt. „Wielkość i dramat polskich kresów”. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 17.00 w sali kameralnej przy ul. 1 Maja. Szczegóły na plakacie. 
 6. Informujemy, że Msza Święta na zakończenie Roku Szkolnego odbędzie się 23 czerwca w piątek o 9.00. Zapraszamy Uczniów, Dyrekcje, Nauczycieli i Pracowników Administracji Szkół z terenu naszej parafii na uroczystą Mszę św. kończącą obecny rok szkolny. 
 7. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, Żywe Słowo, wiele ciekawych książek, zawieszki zapachowe dla kierowców, breloki z wizerunkiem św. Krzysztofa oraz różańce. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
 8. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Marię Bielan, śp. Krystynę Tetich. Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…