1. Dzisiaj, rozpoczynamy 77. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Jesteśmy wezwani do Miłosierdzia”. Jest to czas, w którym zaproszeni jesteśmy do uważniejszego odczytywania potrzeb najuboższych i tych, którzy wołają o pomoc. 
  2. Dla naszej parafii jest to dzień szczególny, gdyż na Mszy Św. o godz. 13.00 poświęcimy obraz z wizerunkiem św. Jana Pawła II oraz Generał Zakonu Rycerzy Jana Pawła II – Brat Krzysztof Wąsowski uroczyście wniesie relikwie krwi naszego Wielkiego Rodaka. Podczas liturgii kilku mężczyzn przyjmie mantulle, jako widoczny znak przynależności do Zakonu Rycerzy Jana Pawła II. 
  3. W środę –  „Wieczór z Maryją”  i  adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Zapraszamy Parafian, Gości i Sympatyków na spotkanie z Jezusem i Maryją, które odbędzie się po Mszy św. wieczornej.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania ze spowiedzi od poniedziałku do niedzieli – godz. 18.00. Różaniec św. odmawiamy – w poniedziałek, wtorek, piątek i sobota; nowennę do MB Nieustającej Pomocy – w środę, a koronkę do Miłosierdzia Bożego
    i Nieszpory – w czwartek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Msza św. w nadzwyczajnym rycie rzymskim odprawiana w języku łacińskim będzie w najbliższą sobotę o godz. 15:00. w kościele parafialnym.
  6. W przyszłą niedzielę, 18 kwietnia, rozpoczniemy XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  7. W „Sklepiku Brata Teodora” można nabyć prasę katolicką, „Żywe Słowo”, różańce parafialne i wiele ciekawych książek. Jest również do nabycia kawa św. Józefa Kalasancjusza.
  8. W najbliższym czasie planujemy trzy dniową pielgrzymkę do Krakowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej. Niech ona będzie wyrazem naszej wdzięczności Bogu za pontyfikat św. Jana Pawła II. Termin pielgrzymki zależny jest od wprowadzanych obostrzeń. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
  9. Bożemu Miłosierdziu polecamy Zmarłych: śp. Wandę Wszołek, śp. Czesława Hanusz, śp. Ryszarda Hasała, Śp. Antoniego Zierałkę.  Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie…