1. Dziś obchodzimy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Jest  to okazja, by przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę i żyjącym w skrajnej biedzie chrześcijanom w Sudanie Południowym. Poprzez dar modlitwy w ich intencji oraz w intencji pokoju w tym ogarniętym wojnami domowymi kraju możemy wypełnić przykazanie miłości Boga i bliźniego. Projekt można wesprzeć wchodząc na stronę www.pkwp.org i klikając w zakładkę: Wspomóż nas…  
  2. 101 Rocznica odzyskania Niepodległości  – w poniedziałek 11 listopada. Szczególnie w tym dniu w naszych modlitwach polećmy Bogu nasza Ojczyznę i tych wszystkich, którzy oddali swoje życie w jej obronie, kierując się zawołaniem „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Msze św. w tym dniu o 7.00, 8.30, 10.00 i 19.00. Po mszy św. o godz. 8.30 odśpiewamy Hymn Narodowy.
  3. Spotkanie duszpasterskie dla kuracjuszy we wtorek po mszy świętej wieczornej.
  4. Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski – w środę.
  5. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym „Tchnienie Ojca” w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej.
  6. Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w naszym kościele jest od poniedziałku do piątku o godz.18.00. W tym czasie będzie okazja do pojednania się z Bogiem i Kościołem w Sakramencie Pokuty.
  7. Za Zmarłych, polecanych w Wypominkach, modlimy się na różańcu codziennie o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. W przyszłą niedzielę odbędą się w naszej parafii wybory do nowych Rad Parafialnych i Ekonomicznych.
  9. W zakrystii są do nabycia aktualne tygodniki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Można także nabyć kalendarz parafialny na 2020 r.  również jako cegiełkę na prace związane z renowacją ołtarza głównego. Kalendarz zawiera informacje dot. rożnych wydarzeń w parafii; jest także dobrą pamiątką dla gości i kuracjuszy.