1. Życzenia : Dzieląc się radością ze Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Wam, drodzy Parafianie, przybyli Goście i Kuracjusze, w imieniu Kapłanów i Sióstr pracujących w naszej  Parafii, by Święta te odrodziły w Was wiarę i umocniły miłość. Niech Ten, który jest Drogą, Prawdą i Życiem, wzbudza w sercach szlachetne pragnienia i dodaje sił do ich realizacji. Niech cisza pustego grobu napełni Was Bożym pokojem. Radosnych, błogosławionych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, dla Was i dla  wszystkich chorych pozostających w domach. 
  2. Dzisiaj o godz. 18.00 – adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie, o 18.45 kolejny dzień nowenny do Bożego Miłosierdzia. 
  3. Jutro, 10 kwietnia, Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary, składany na tacę w dniu jutrzejszym, zostaną przeznaczone na utrzymanie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. 
  4. W środę –  „Wieczór z Maryją”  i  adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu i w klimacie Medjugorje. Zapraszamy Parafian, Gości i Sympatyków na spotkanie z Jezusem i Maryją, które odbędzie się po Mszy św. wieczornej. 
  5. W dni powszednie, do soboty włącznie, Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie odprawiana w czasie wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu około godz. 18.45. 
  6. W najbliższy piątek, z racji oktawy Świąt Wielkanocnych, nie będzie nas obowiązywał post piątkowy.  
  7. W przyszłą niedzielę, Kościół katolicki obchodzić będzie święto Miłosierdzia Bożego, ustanowione przez papieża św. Jana Pawła II. 
  8. W dniach od 23 lipca do 2 sierpnia 2023 r. organizujemy wyjazd do Medjugorje na Festiwal. W programie m.in. wycieczka do Mostaru, pobyt nad morzem Adriatyckim oraz nawiedzenie chorwackiego Lourdes. Szczegóły i zapisy u o. Grzegorza. 
  9. W „Sklepiku Brata Teodora” w zakrystii możemy nabyć aktualną prasę katolicką, nowy numer Żywego Słowa,  ciekawe książki.